חיפה, דרך הים 129
   
phone6, phone, contact, telephone, support, call

1700-701-999

לייעוץ / קביעת פגישה

סניף חיפה, דרך הים 129

מוצרים:
מאמרים:
נשמח לעמוד לשירותכם:

מרכזיות פנסוניק

צרכי התקשורת של עסקים בעולם המודרני הולכים ועולים. בתוך כך, חשוב מאוד להתאים את הפתרונות לגדול החברה ולסוג העסקים שאותם היא מנהלת. בחירה באמצעי תקשורת איכותיים בתחום המרכזיות, בחירה במותגים כגון מרכזיות פנסוניק למשל, תבטיח תקשורת טובה יותר בתוך העסק ומחוצה לו.

לכל סוגי העסקים
הביטוי "מרכזיה פנסוניק" שהפך למקובל כל כך בעולם החיפוש באינטרנט מראה עד כמה מרכזיות פנסוניק מבוקשות בישראל. הנתונים מצביעים על כך שדגמים איכותיים משמשים בארץ, ממש כמו בעולם הרחב, את כל סוגי העסקים. בין אם מדובר על עסק קטן, שזקוק למספר שלוחות מצומצם ובין אם מדובר על עסק גדול, שזקוק למספר שלוחות רב, פנסוניק יכולה לספק את הפתרון.

ראוי לציין שכאשר בוחרים באפשרות של התקנת מרכזיות ממותג מוביל מקבלים גם שירות מהיר ויעיל וגם איכות ללא תחרות. יתרה מכך, מרכזיות פנסוניק מתאימות מאין כמוהן גם לעסקים שנמצאים בצמיחה. בזכות יכולת הרחבה שנעשית עם כרטיסים ייעודיים, אפשר להפוך מרכזיה בעלת מספר שלוחות קטן יחסית לכזו שמסוגלת לספק הרבה יותר פתרונות, להרבה יותר משתמשים.
דיגיטאלי או IP
משווקים איכותיים בתחום התקשורת, שפעילים גם באספקת מרכזיות, יכולים להציע לעסקים שונים פתרונות מגוונים. מרכזיית לוגיפון, למשל, ממש כמו מרכזיות פנסוניק כוללים לא רק דגמים דיגיטאליים, שמתאימים לעסקים קטנים יחסית. לאחרונה, נמסר על גידול מרשים גם במסירת מרכזיות שפועלות בטכנולוגיית IP.

למי שטרם שמע על כך, טכנולוגיית IP בתחום המרכזיות מאפשרת שימוש מיטבי ברשת האינטרנט, גם בתחום התקשורת הפנים והחוץ ארגונית. בטכנולוגיה זו ניתן לספק צרכים של עסקים בינוניים או גדולים, במחיר משתלם ועם מגוון פתרונות יוצאים מהכלל. בין היתר ניתן לשלב במערכת אחת מגוון רחב של מכשירי קצה, קישור לפקס, למייל ועוד.
 

בר פון מערכות תקשורת

phone6, phone, contact, telephone, support, call

1700-701-999

print, print, printer

04-836-3113

home4, home, house, building

דרך הים 129, חיפה

envelop, envelop, mail, email, contact, letter

שירות אישי  |  התקנה מקצועית  |  תמיכה  |  ייעוץ  |  תחזוקה

 

יצירת קשר
 
קבלו הצעת מחיר אטרקטיבית
1700-701-999
מלאו את הטופס ונחזור אליכם