חיפה, דרך הים 129
   
phone6, phone, contact, telephone, support, call

1700-701-999

לייעוץ / קביעת פגישה

סניף חיפה, דרך הים 129

מוצרים:
מאמרים:
נשמח לעמוד לשירותכם:

מרכזיות לעסקים

ארגונים מודרניים מבוססים במידה רבה על מערכות מתוחכמות של שליטה ובקרה. חשוב לא פחות מכך שיהיה בעסק פתרון טכנולוגי שידאג לכל צורכי התקשורת. איך עושים את זה? בוחרים מרכזיות לעסקים באיכות מעולה ועל פי המבנה של העסק וגודלו. מרכזיות שכאלו דואגות שתמיד יהיה קל להיות בקשר – הן עם גורמים שבתוך הארגון והעסק והן עם גורמים שמחוצה לו. לפתרונות תקשורת לכל סוגי העסקים וכן לרכישת מצלמות אבטחה לעסק, פנו לחברת בר פון מערכות תקשורת – פתרונות יעילים במחיר אפשרי.
 
פתרונות טכנולוגיים מתקדמים 
בזכות אמצעים טכנולוגיים מתקדמים, ניתן למצוא מרכזיות לעסקים במחיר נוח ועם ביצועים שבעבר היו נחלתן של חברות ענק בלבד. כיום, מרכזיות טלפון גם לעסקים בינוניים או אפילו קטנים יכולות לספק ביצועים מדרגה ראשונה, איכות ואמינות ללא פשרות.

ניתן לשלב מרכזיות לעסקים בתוך מערכות תקשורת מודרניות ובשילוב עם פתרונות מגוונים שהעסק זקוק להם. ניתן לשלב כל זאת עם מערכות תקשורת קוויות. ניתן לשלב זאת עם מערכות תקשורת אלחוטיות. ניתן לשלב זאת אף עם מערכות ממוחשבות ועם מגוון רחב של פתרונות קצה. אם ניתן היום לחבר מצלמות אבטחה לעסק, שניתן לשלוט בהן באמצעות מכשירים ניידים, הרי שגם מרכזיות ניתן לשלב עם טכנולוגיית מובייל מתקדמת.
שילוב של טכנולוגיה ושל איכות
הבשורות הטובות הן שלא רק מבחינה טכנולוגית ניתן למצוא מרכזיות לעסקים באיכות מעולה. בשורה נוספת מגיעה גם בגזרת המחיר. ככל שהטכנולוגיה התפתחה ונעשתה זמינה יותר, כך הלך מחירה ונעשה נוח יותר. כיום, גם חברות יחסית קטנות וגם ארגונים שאינם מאוד גדולים יכולים להרשות לעצמם את הנוחות של מרכזיות טלפון מתוחכמות ביותר.

מרכזיות מעולות יכולות בקלות לספק מספר עצום של שלוחות, וגם אין בעיה להוסיף עוד קווים ועוד פונקציות כאשר העסק גדל. ניתן לשלב גם פתרונות של ניתוב שיחות, הקלטת שיחות, אחזור נתונים והפקת דוחות. בין אם יש לכם עסק קטן ובין אם העסק שלכם גדול או בצמיחה, פנו לחברת בר פון מערכות תקשורת. ביחד נכיר את הצרכים שלכם ונתאים לכם את הפתרונות לתקשורת מצוינת במחיר הוגן, עם שירות אדיב, אמין ומקצועי. 
 

בר פון מערכות תקשורת

phone6, phone, contact, telephone, support, call

1700-701-999

print, print, printer

04-836-3113

home4, home, house, building

דרך הים 129, חיפה

envelop, envelop, mail, email, contact, letter

שירות אישי  |  התקנה מקצועית  |  תמיכה  |  ייעוץ  |  תחזוקה

 

יצירת קשר
 
קבלו הצעת מחיר אטרקטיבית
1700-701-999
מלאו את הטופס ונחזור אליכם