חיפה, דרך הים 129
   
phone6, phone, contact, telephone, support, call

1700-701-999

לייעוץ / קביעת פגישה

סניף חיפה, דרך הים 129

מוצרים:
מאמרים:
נשמח לעמוד לשירותכם:

מרכזיות טלפוניות

באם אתם מנהלים עסק, בוודאי אתם מעניקים תשומת לב ניכרת לשירות הטלפוני הניתן במסגרתו. סביר גם שאתם יודעים כבר שכאשר ישנם עומסים מוקד השירות, או לחילופין כשיש צורך במספר קווי שירות הפועלים במקביל, אין פיתרון יעיל יותר מאשר מרכזיות טלפוניות. לפניכם כל מה שחשוב לדעת על המרכזיות ועל ההתקנה שלהן.

כל המעלות של מרכזיות טלפוניות
מרכזיות טלפוניות, אם כן, נועדו לנתב שיחות אנשים היוצרים קשר עם מספר טלפון מסוים, במטרה להעביר אותם במהרה למענה האנושי המתאים ביותר עבורם, כמו גם לקצר את זמן ההמתנה שלהם בצורה משמעותית. הגדרה זו מעמידה בתוכה כבר מספר יתרונות מרכזיים, שעה שכל הצדדים יוצאים נשכרים ממנה: כאשר זמני ההמתנה מתקצרים הרי, שביעות הרצון של לקוחות העסק עולה.

מרכזיות מהוות כיום עולם ומלואו, עם דגמים שונים בתכלית, ועם יצרניות מובילות שפועלות בתחום. כדי ליהנות ממערכת איכותית ואמינה, מומלץ לבחור בחברות המוכרות יותר, שמציעות גם שירות לכל אורך הדרך. מרכזיית לוגיפון, למשל, נחשבת לפופולאריות גם מהסיבות האלה.
איפיון, התקנה ומה שביניהם
על מנת להרכיב מערך טלפוני שעושה את עבודתו היטב, חשוב לתת את הדעת על שתי סוגיות עיקריות. הראשונה היא זו הטכנית, כלומר, התקנת המרכזיות הלכה למעשה. החדשות הטובות כאן הן שבשנים האחרונות חלה התקדמות מהותית בתחום, שבאה לידי ביטוי בכך שניתן להתקין מרכזיות טלפוניות בצורה פשוטה, ללא צורך ביצירת תשתיות טלפונים מתקדמות. מרכזיות אלחוטיות הן אחת המילים האחרונות בתחום, מהבחינה הזו, והן עובדות על רשת המחשבים, רכיב בסיסי אחד במשרדים ובמוסדות כיום.

מעבר להיבט המעשי, חשוב לתכנן את המערך הטלפוני לאשורו. יש לחשוב על אופן ניתוב השיחות, מספר האנשים שיחלשו על המערך הטלפוני, על הזמן המשוער של מתן השירות או אפילו על הפתיח וההנחיות הקוליות שיקבלו המתקשרים. הדגמים המתקדמים יותר, דוגמת מרכזיות פנסוניק, מציעים שלל אפשרויות התאמה, שהבחירה ביניהן פשוטה במיוחד.
 

בר פון מערכות תקשורת

phone6, phone, contact, telephone, support, call

1700-701-999

print, print, printer

04-836-3113

home4, home, house, building

דרך הים 129, חיפה

envelop, envelop, mail, email, contact, letter

שירות אישי  |  התקנה מקצועית  |  תמיכה  |  ייעוץ  |  תחזוקה

 
 

יצירת קשר
 
קבלו הצעת מחיר אטרקטיבית
1700-701-999
מלאו את הטופס ונחזור אליכם
או מלאו פרטיכם בטופס ונחזור אליכם בהקדם
 
 
חיפה, דרך הים 129