חיפה, דרך הים 129
   
phone6, phone, contact, telephone, support, call

1700-701-999

לייעוץ / קביעת פגישה

סניף חיפה, דרך הים 129

מוצרים:
מאמרים:
נשמח לעמוד לשירותכם:

מרכזיה לעסק

בעבר, כאשר מרכזיה לעסק הייתה דבר גדול, יקר ומסורבל, רק מעט חברות יכלו להרשות לעצמן את השימוש בה. כיום, בזכות טכנולוגיות חדישות של מרכזיות טלפוניות, אפילו עסקים בינוניים או קטנים אינם מוותרים על רכישה של מרכזיה איכותית. 
 
שימוש קל ונוח 
ההתפתחויות בתחום של מרכזיה לעסק לא מפסיקות להתרחש, אפילו בימנו אלה. אם בעבר, אפשרות הבחירה כללה בעיקר דגמים שונים של מרכזיה יהלום, הרי שכיום ניתן למצוא אינספור דגמים ואין ספור תצורות. 
 
לאור המבחר והמגוון, ראוי לתת את הדעת לא רק לשאלה האם רוכשים מותג מוכר או שמא מסתפקים בדגם של מרכזיה לעסק מיצרן לא מוכר. השאלה החשובה לא פחות היא האם מדובר על דגם מסובך או על דגם קל ופשוט לתפעול. 
 
לדעתנו, אין כל טעם לרכוש דגם משוכלל ביותר, שהפעלתו מסורבלת ובלתי נוחה. בצורה כזאת, חוויית המשתמש תהיה נחותה ופונקציות רבות יכלו לאיבוד ולא ינוצלו נכון. בחירה מתאימה, תאשר להקל על התקשורת הפנים והחוץ ארגונית, תייעל את זמן התגובה ותשפר את תפקוד העסק כולו. 
חוכמת השדרוג 
בעבר, כל שיפור או שדרוג של מרכזיה לעסק הצריכה היערכות ארוכה, מסורבלת ויקרה. כיום, יותר ויותר יצרנים ומשווקים מציעים דגמים שניתן לשדרג בקלות, במהירות ובנוחות. יתירה מכך, כיום, השדרוג בהחלט יכול להתבצע אפילו באופן עצמאי ובמחיר משתלם. 
 
דוגמאות לשדרוג פשוט של מרכזיות לעסקים ניתן למצוא במקרים הבאים:
  • שדרוג מספר שלוחות הפנים ושל מספר קווי החוץ, באמצעות כרטיס הרחבה ייעודי. 
  • תוספת אינטרקום – שדרוג נוסף הוא חיבור של אינטרקום חיצוני למרכזיה עצמה. בצורה כזאת, ניתן לשלוט בפתיחת הדלת באמצעות שלוחה של עובד או של מנהל. 
  • קישור לפקס או מייל – אפשרי גם הוא בחלק מהדגמים החדישים. 
 

בר פון מערכות תקשורת

phone6, phone, contact, telephone, support, call

1700-701-999

print, print, printer

04-836-3113

home4, home, house, building

דרך הים 129, חיפה

envelop, envelop, mail, email, contact, letter

שירות אישי  |  התקנה מקצועית  |  תמיכה  |  ייעוץ  |  תחזוקה

 

יצירת קשר
 
קבלו הצעת מחיר אטרקטיבית
1700-701-999
מלאו את הטופס ונחזור אליכם