חיפה, דרך הים 129
   
phone6, phone, contact, telephone, support, call

1700-701-999

לייעוץ / קביעת פגישה

סניף חיפה, דרך הים 129

מוצרים:
מאמרים:
נשמח לעמוד לשירותכם:

מרכזיה ביתית

העולם המודרני הביא לגידול של ממש בצרכי התקשורת לעסקים וגם באלה של לקוחות פרטיים. תופעה זו, ביחד עם הגידול הניכר בעבודה מהבית הביא ליצירת מושג חדש בתחום המרכזיות - מרכזיה ביתית.

באמצעות התקנה של מרכזיות ביתיות אפשר לשפר במהירות את התקשורת וכן לשלב את קו הטלפון הרגיל עם אמצעי תקשורת נוספים (כגון פקס, מייל, אינטרנט). למותר לציין שלצד החדשנות וקלות התפעול, מרכזיה ביתית בימינו היא אמצעי תקשורת זול למדי ויותר מכך, זהו אמצעי נבון שגם חוסך עלויות.

שינוי של מציאות
עד לפני מספר שנים, מרכזיות מכל סוג היו אמצעי נפוץ רק בארגונים ובחברות גדולים. למעשה, אפילו בקרב לא מעט חברות בינוניות או גדולות הייתה נטייה שלא לרכוש מרכזיה אלא לשכור או לחכור דגם כזה או אחר, לתקופת זמן מוגדרת.

כיום, בזכות תהליכים של שיפור בתהליכי הייצור ובמיוחד תהליכים של שיפור טכנולוגי יוצא מגדר הרגיל, מרכזיה ביתית הפכה למציאות מוכרת. למעשה, מדובר כיום על מציאות נפוצה למדי, אפילו חיונית.
שלוחות לפי שימוש
באופן טבעי כשרוכשים מרכזיה ביתית לא צריך להשקיע סכומים אסטרונומיים על אפשרויות מיותרות, שמותאמות לעסקים חובקי עולם. כאשר בוחרים את הדגם הרצוי, מוטב להסתפק במספר שלוחות לא גדול. אפילו מי שסבור שבעתיד צרכי התקשורת שלו יגדלו מאוד לא צריך לחשוש מכך. קיימים כיום לא מעט דרכים לשפר מרכזיה מוגבלת ולהפוך אותה לבעלת מספר שלוחות גדול ואפילו גדול מאוד.

אפשרות שכדאי לקחת שחשבון לפני הבחירה היא השילוב שבין מרכזיה לבין אינטרקום. כאשר הופכים את הטלפון השולחני לשלוחה של האינטרקום, אין צורך לקום מהכיסא, כאשר נמצאים באמצע העבודה או בעיצומה של שיחה חשובה. כל מה שצריך הוא לעבור לפונקציית אינטרקום, בלחיצת כפתור פשוטה. 
 

בר פון מערכות תקשורת

phone6, phone, contact, telephone, support, call

1700-701-999

print, print, printer

04-836-3113

home4, home, house, building

דרך הים 129, חיפה

envelop, envelop, mail, email, contact, letter

שירות אישי  |  התקנה מקצועית  |  תמיכה  |  ייעוץ  |  תחזוקה

 

יצירת קשר
 
קבלו הצעת מחיר אטרקטיבית
1700-701-999
מלאו את הטופס ונחזור אליכם