חיפה, דרך הים 129
   
phone6, phone, contact, telephone, support, call

1700-701-999

לייעוץ / קביעת פגישה

סניף חיפה, דרך הים 129

מוצרים:
מאמרים:
נשמח לעמוד לשירותכם:

מצלמת אבטחה לעסק

מצלמת אבטחה לעסק
בחירת התקנת מצלמות בעסק שלכם, הוא שלב חשוב במיגון ואבטחת  בית העסק. מצלמת אבטחה יכולה לעזור לכם להגן על הנכס, על תכולתו והכי חשוב, עליכם ועל העובדים שלכם. כאשר מחליטים להתקין מצלמות אבטחה, חשוב לבדוק איזו מצלמה לרכוש, איפה להתקין ואיך.
מי שומר על העסק שלך?
מצלמת אבטחה לעסק לרב תשרת שתי מטרות חשובות: הרתעה של פושעים, ותיעוד שלהם, על מנת שיהיה ניתן ללכוד אותם. ישנו צורך חשוב ביותר באפקט ההרתעה – נוכחות של מצלמת אבטחה לעסק מזהירה פורצים וגנבים, כמו גם עובדים או לקוחות – ובעצם מודיעה כי צופים במעשיהם באופן תמידי. במקרה כזה מומלץ להתקין את המצלמות במקום בולט לעין. תיעוד על ידי מצלמות אבטחה עשוי גם הוא לתרום למערך ההגנה על בית העסק; משמע, גם אם נוכחות המצלמה לא מנעה בעד פורצים או גנבים לבצע את הפשע, יש עדיין אפשרות לתפוס אותם, ואף למנוע מקרים דומים בעתיד. במקרה כזה, מומלץ שבנוסף למצלמות הגלויות, תהיה גם מצלמה נסתרת במקומות הרלוונטיים, על מנת שלא יוכלו לחבל בה.

ישנם כמה סוגי מצלמות, כאמור, מצלמות גלויות ונסתרות, מצלמות לראיית לילה או יום וכולי.

חשוב להיעזר בחברה המתמחה בהתקנת מצלמת אבטחה לעסק, על מנת שלא רק תקבלו שירות ומידע רלוונטי, אלא גם התקנה מקצועית על ידי טכנאי המתמחה בכך. בנוסף, בחברה המתמחה במצלמות אבטחה, יתכננו עבורכם היכן להתקין את המצלמות כך שיוכלו לכסות שטחים נרחבים, ויספקו מידע לגבי מגוון המצלמות שמוצעות בשוק בטווח התקציב המוקצה לכך.

מצלמות אבטחה – חוסכות כסף לעסק שלך
אנחנו, בחברת "בר פון", נספק לך את כל המידע אשר נחוץ לך בכדי שתוכל לשמור על בטיחות העסק שלך. מצלמת אבטחה לעסק מעניקה לך, בעל העסק, שליטה מלאה על כל הנעשה בעסק, כאשר את נמצא בו, ובעיקר כאשר אתה לא נמצא בו.

מצלמת אבטחה לעסק תאפשר לך לשמור ולפקח על הציוד העסקי מפני גניבה או נזק. בנוסף, במידה ותגיש תביעת ביטוח, מצלמת אבטחה לעסק יכולה לשמש כראיה ולזרז הליכים ובירוקרטיות מתישות.

לבית הפרטי
הבית הפרטי שלכם, מקום מבצרכם בו אתם משכנים את האנשים היקרים לכם ביותר, מתגלה לא אחת כמקום לא בטוח. מספיקה פעם אחת בה יגיעו גנבים אל אזור המגורים שלכם וינסו להיכנס לבתים כדי שהביטחון של יושבי ביתכם יתערער.

מצלמות במעגל סגור הופכות להיות במקרה גורם מתעד ומרתיע כאחד.

 

לבתי עסק
בתי עסק רבים סובלים ממקרים של פרצות, גניבות ושאר מעשי אלימות ופשע. מצלמות במעגל סגור מצויות כמעט בכל בית עסק ומתעדות בכל רגע ורגע את המתרחש.

כל אותם סרטוני הוידאו בהם אתם רואים גניבות של טלפונים מחנויות או גניבות של יקים, תכשיטים, שוד של הקופה או פרצה באישון לילה הם סרטונים שמתועדים על ידי מצלמות במעגל סגור והם מעניקים כוח רב לבית העסק אשר מסייע למשטרה לפענח את הפשע בקלות רבה יותר.

 
 

בר פון מערכות תקשורת

phone6, phone, contact, telephone, support, call

1700-701-999

print, print, printer

04-836-3113

home4, home, house, building

דרך הים 129, חיפה

envelop, envelop, mail, email, contact, letter

שירות אישי  |  התקנה מקצועית  |  תמיכה  |  ייעוץ  |  תחזוקה

 
 

יצירת קשר
 
קבלו הצעת מחיר אטרקטיבית
1700-701-999
מלאו את הטופס ונחזור אליכם
או מלאו פרטיכם בטופס ונחזור אליכם בהקדם
 
 
חיפה, דרך הים 129