חיפה, דרך הים 129
   
phone6, phone, contact, telephone, support, call

1700-701-999

לייעוץ / קביעת פגישה

סניף חיפה, דרך הים 129

מוצרים:
מאמרים:
נשמח לעמוד לשירותכם:

מצלמת אבטחה לעסק

אם יש לכם עסק, וודאי יש לכם גם אינטרס לשמור עליו מכל משמר.
אחד האמצעים היותר יעילים המוצעים כיום, זוהי למעשה מצלמת אבטחה לעסק. באמצעות מצלמת אבטחה, תוכלו לפקח כל העת אחר מה שמתרחש מחוץ לבית העסק, וישנם מקרים בהם מדובר גם על פנים בית העסק.
המקצוענים שדואגים לביטחון שלכם
חברת בר-פון, היא בין החברות המובילות בתחומה בארץ, והיא עוסקת בתחום מתן מגוון פתרונות אבטחה ומיגון, מן המתקדמים שישנם לקהל לקוחותיה, הן הפרטיים והן העסקיים. לחברה מבחר רב של מוצרים כגון מצלמת אבטחה לעסק, מערכות כריזה, מערכות אינטרקום, מערכות אזעקה הן לבתים והן לעסקים, מצלמות במעגל סגור, מערכות אבטחה לבית, וכולן מן המתקדמות שישנן. אנו נשמח לייעץ ללקוחותינו, על מנת שיוכלו לבחור את אמצעי האבטחה המתאים ביותר לצרכיהם. כמו כן אנו מספקים הדרכה מלאה בכל הקשור לשימוש ותפעול אמצעי האבטחה השונים. למעט זאת, לאחר ההתקנה, יזכה מאתנו הלקוח לקבל שירות ותמיכה מלאה בכל זמן ובכל עת. אנו בהחלט עובדים על פי סטנדרטים אחרים.

איך מאבטחים עסק?
מצלמת אבטחה היא בין האמצעים היעילים ביותר כיום להגן על עסק. באמצעות מצלמת אבטחה לעסק, נוכל להקטין את הסיכוי למעשי פריצות וגנבות, ונדליזם ועד פגיעה בשלומם של בני אדם. מכיוון שביטחון העסק וביטחון העובדים הוא כה חשוב לנו, חייבים להבין כי מצלמת אבטחה בהחלט יכולה לספק לנו ביטחון אישי, כאשר המצלמה מתמקדת בכל אובייקט העובר מולה, שום דבר איננו נעלם מהעדשה. 
 
והיה והחלטתם לרשת את העסק,
תחושת הביטחון וההגנה שלכם תהיה אופטימאלית. בדרך זו בעלי העסק יכולים לשלוט בנעשה בכל רגע ורגע נתון. למעט היתרונות הרבים של מצלמת אבטחה לעסק, חשוב לדעת כי קיימים סוגים שונים ורבים של מצלמות ייעודיות. הן לא מיוצרות לאו דווקא בטכנולוגיות זהות או דומות, ולכל אחת מהן מטרה שונה. אנשי המקצוע שלנו יסייעו לכם לבחור את המצלמה המתאימה ביותר בעבור העסק שלכם וצרכיו.

פאר הטכנולוגיה
למעשה, אתם לא חייבים כלל להיות בעסק שלכם. כיום תוכלו לשלוט על הנעשה גם כשאתם יושבים מול המחשב בבית וכלל לא נמצאים בעסק. כמו כן, את המצלמות הללו ניתן לסנכרן לטלפונים חכמים, וכך אתם שולטים ומפקחים בכל עת נתונה ומכל מקום. אם ברצונכם להוריד מעל סדר היום לפחות דאגה אחת, פנו עוד היום למומחים בבר-פון, אצלנו תמצאו את פתרונות האבטחה והמיגון הטובים ביותר בשוק! 
 
 

בר פון מערכות תקשורת

phone6, phone, contact, telephone, support, call

1700-701-999

print, print, printer

04-836-3113

home4, home, house, building

דרך הים 129, חיפה

envelop, envelop, mail, email, contact, letter

שירות אישי  |  התקנה מקצועית  |  תמיכה  |  ייעוץ  |  תחזוקה

 

יצירת קשר
 
קבלו הצעת מחיר אטרקטיבית
1700-701-999
מלאו את הטופס ונחזור אליכם