חיפה, דרך הים 129
   
phone6, phone, contact, telephone, support, call

1700-701-999

לייעוץ / קביעת פגישה

סניף חיפה, דרך הים 129

מוצרים:
מאמרים:
נשמח לעמוד לשירותכם:

מצלמות מעגל סגור


השימוש בסוגים שונים של מצלמות מעגל סגור נמצא בעליה מרשימה. בזכות שיפורים בטכנולוגיות השונות, בזכות ירידה עקבית במחירים ובשל העלייה בדרישה לסוגים שונים של מצלמות הבטחה, נראה שהביקוש לאמצעים מסוג זה עוד ימשיך ויעלה גם בתקופה הקרובה. 
 
שומרים על הבית 
השימוש בסוגים שונים של מצלמות מעגל סגור מאפשר להשיג מידה גבוהה יותר של פיקוח ושמירה על כל בני המשפחה. חשוב לומר שהפתרון של התקנת מצלמות אבטחה מיועד להרבה יותר מאשר סיכון ניסיונות של פריצה. למעשה, שימוש נכון יכול לספק הרבה מאוד צרכים.
​בין היתר מדובר על:
  • מצלמות מעגל סגור לחדר הילדים – אין כמו לראות אותם, מתי שרוצים, כדי להרגיש בטוחים. דגמים שונים של מצלמות מאפשרים להורה המודאג להביט בילד בכל שעה, מכל מקום, בזכות חיבור למכשיר הסלולרי. 
  • שומרים על ההורים המבוגרים - מצלמות מעגל סגור הן גם פתרון מתאים מאוד כאשר רוצים לוודא שההורה הקשיש מקבל יחס נאות ממטפלת זרה או מכל גורם אחר. 
  • שילוב עם אינטרקום – שילוב של מצלמה עם אינטרקום גם הוא מתברר כמוצלח מאוד. שילוב שכזה יכול להבטיח שליטה מלאה על כל מי שרוצה להיכנס לבית או לבניין המגורים. 
 
אבטחה מקיפה לעסק
מלבד שימושים שונים לאבטחה ביתית, מצלמות במעגל סגור היו ועודן אמצעי מוביל וחשוב מאין כמוהו בתחום האבטחה לעסק. מכיוון שעסקים שונים, חנויות, רשתות שיווק, מחסנים, בתי מלאכה, יבואנים ואחרים הם יעד שקורץ לגנבים, הרי שמצלמות איכותיות הן אמצעי בדוק וחיוני. 
 
סוגים שונים של מצלמות יכולים להבטיח הגנה מצוינת גם בתנאי תאורה וגם בראות נמוכה
, גם בתנאי פנים וגם בתנאי חוץ. הדבר החשוב ביותר הוא לשלב בין הפתרון הטכנולוגי המתאים לבין התקנה באיכות גבוהה. לכן, חשוב לבחור את ספק השירות בקפידה.
 
 

בר פון מערכות תקשורת

phone6, phone, contact, telephone, support, call

1700-701-999

print, print, printer

04-836-3113

home4, home, house, building

דרך הים 129, חיפה

envelop, envelop, mail, email, contact, letter

שירות אישי  |  התקנה מקצועית  |  תמיכה  |  ייעוץ  |  תחזוקה

 

יצירת קשר
 
קבלו הצעת מחיר אטרקטיבית
1700-701-999
מלאו את הטופס ונחזור אליכם