חיפה, דרך הים 129
   
phone6, phone, contact, telephone, support, call

1700-701-999

לייעוץ / קביעת פגישה

סניף חיפה, דרך הים 129

מוצרים:
מאמרים:
נשמח לעמוד לשירותכם:

מצלמות במעגל סגור

בזמנים האחרונים מתחילות לעלות אצלכם חשדות. אתם בטוחים שמישהו מטפל במחשב שלכם במשרד ושולף ממנו מידע מסווג, או שיש לך חשד שהעובדים שלך לוקחים הביתה דברים מהמשרד שאסור להם. בין אם זה אחד מאלו, או שפשוט אתם רוצים שתהיה לכם הגנה בעסק שלכם או בבית, מצלמות במעגל סגור שכוללות מגוון רב של מצלמות אבטחה אלחוטיות ומצלמות אבטחה לעסק הן מה שאתם צריכים. הנה כמה דברים שצריך לדעת בשביל להגן על העסק שלכם, או הבית.
כל אחד צריך
בין אם אתה מנהל משרד רואי חשבון גדול, או בעל חנות למוצרי בנין, רצוי שתהיה לך מערכת של מצלמות אבטחה לעסק. למעשה, גם בבית ייתכן ואתם צריכים התקנת מצלמות אבטחה מאחר ולילדים הקטנים יש מטפלת שאתם רוצים לשים עליה עין, או שיש לכם קרוב משפחה קשיש שמוגבל בגופו, שבזמן האחרון נעלמים חפצי ערך מביתו, ואתם חושדים בעוזר שלו. מצלמות במעגל סגור הן זוג העיניים שלכם, כשאתם לא שם.
 
מה אני צריך?
הכול תלוי במטרה שלכם. אם יש לך צורך לראות מה קורה במשרד שלך, ניתן לבצע התקנת מצלמות אבטחה סמויות, בתוך חפצים "תמימים" כגון גלאי עשן או אזעקה לעסק, או אפילו להסליק אותן בתוך תקרה אקוסטית מחוררת. גם בתוך הבית ניתן להחביא מצלמות, ולקבל הקלטות מכל חדר למערכת ההקלטה שלכם. זוג הורים שצריכים רק מצלמה אחת, יכולים להתקין מצלמת IP, שהיא מצלמה ששולחת בזמן אמת את הצילומים לסמארטפון של ההורים. למשרד או עסק גדול כבר יש צורך במערכת מצלמות אבטחה לעסק. למטרות הרתעה ניתן להתקין מצלמות גדולות מחוץ למבנה.
  
כמה זה עולה לנו?
מצלמה בודדת יכולה לעלות כמה מאות שקלים, וכמובן שמערכת של מצלמות אבטחה לעסק או מצלמות אבטחה אלחוטיות יכולות גם להגיע לכמה אלפי שקלים. בנוסף יש לרכוש מערכת הקלטה, וגם שם יש מספר סוגים, ממכשירי הקלטה שנראים כמו די וי די, או כרטיסי הקלטה למחשב האישי שלכם. יש לקנות מצלמות אבטחה אלחוטיות לבית או לעסק רק ממפיץ מורשה עם תעודות, מאחר וישנם דגמים מזויפים של מצלמות במעגל סגור שמצויים בשוק. בכל מקרה, התקנת מצלמות אבטחה צריכה להתבצע רק על ידי מתקינים אמינים עם המלצות רבות.
 
 

בר פון מערכות תקשורת

phone6, phone, contact, telephone, support, call

1700-701-999

print, print, printer

04-836-3113

home4, home, house, building

דרך הים 129, חיפה

envelop, envelop, mail, email, contact, letter

שירות אישי  |  התקנה מקצועית  |  תמיכה  |  ייעוץ  |  תחזוקה

 

יצירת קשר
 
קבלו הצעת מחיר אטרקטיבית
1700-701-999
מלאו את הטופס ונחזור אליכם