חיפה, דרך הים 129
   
phone6, phone, contact, telephone, support, call

1700-701-999

לייעוץ / קביעת פגישה

סניף חיפה, דרך הים 129

מוצרים:
מאמרים:
נשמח לעמוד לשירותכם:

מצלמות אבטחה לעסק

לא משנה היכן בית העסק שלכם ממוקם בארץ, לעולם הוא לא יהיה מוגן באופן אבסולוטי, אלא אם כן תדאגו לאמצעי המיגון המתאימים. אחד מהאמצעים הללו הן מצלמות אבטחה לעסק. באמצעות מצלמות אבטחה, ניתן לתעד בכל רגע נתון את המתרחש בסמוך לעסק, ועל הדרך גם להרתיע פורצים פוטנציאלים.

בר פון המומחים לאמצעי מיגון
מצלמות אבטחה לעסק, או כל אמצעי מיגון אחר, מומלץ לרכוש בחברת בר-פון. חברה המובילה בתחומה, אשר במהלך השנים צברה לעצמה מוניטין רב. זאת בשל המקצועיות חסרת הפשרות, תודעת שירות גבוהה, 
ושימוש באמצעי המיגון המתקדמים ביותר בשוק, תוך מתן פתרונות מתאימים הן לצרכנים הפרטיים והן לעסקיים. לחברה מוקד הפועל במשך כל ימות השבוע וכל שעות היממה, והיא תמיד זמינה לכל מענה. אנשי בר-פון, לא רק עוסקים בייעוץ, אלא גם בהדרכה של הלקוחות, התקנת המערכות ומתן תמיכה שוטף ומלא.

אילו סוגי מצלמות קיימים?
ישנם סוגים שונים של מצלמות אבטחה, ולכן חשוב להתייעץ עם המומחים אילו מצלמות אבטחה לעסק יתאימו לכם יותר מכולן. ככלל, המצלמות הקיימות הן מצלמות לשעות היום ומצלמות לילה, מצלמות כרטיס, מצלמות גוף IR, מצלמות אינפרא אדום, מצלמות מוסלקות, מצלמות ממונעות IP, מצלמות כיפה ועוד. סביר להניח שרוב הלקוחות לא יגלו בקיאות והבנה רבה בכל הקשור להבדלים בין המצלמות, או יבינו מהן הפונקציות שלהן, אבל המומחים שלנו כאן על מנת לכוון אתכם. מצלמות אבטחה יש להתאים לסביבה בה הן אמורות להיות ממוקמות, וכמו כן, למצוא את המיקום האסטרטגי ביותר.
 
מצלמות במעגל סגור
חברת בר-פון מציעה ללקוחותיה גם מצלמות אבטחה לעסק במעגל סגור. באמצעות המצלמות הללו, ניתן בכל עת נתונה לתעד את כל מה שמתרחש בזמן אמת, ניתן להקליט ולגבות תנועות. בנוסף, ללקוחות ניתנת האפשרות לחבר את המצלמות לרשת האינטרנט שלהם, ובצורה זו, ניתן לעקוב באופן מלא בעזרתן, אחר המתרחש ומכל מקום, כן, כולל באמצעות מכשיר הסמארטפון שלכם. הן יכולות להיות ממוקמות במיקומים שונים על פי הנדרש. למשל, ישנן מצלמות אותן ממקמים בחוץ, מצלמות פנימיות, מצלמות סמויות מן העין ונסתרות, ומצלמות אנטי ונדל. 
שומרים על העסק מכל משמר!
 
לא מן הנמנע שהעסק שלכם, הוא אחד הדברים החשובים בחייכם, בראש ובראשונה הוא גם מהווה מקור פרנסה. לכן, יהיה זה רק הגיוני שתירצו להגן עליו מכל משמר ובכל דרך המתאפשרת לכם, בכדי למנוע גניבת רכוש, ידע או כל סוג של פגיעה אחרת בעסק.
 

בר פון מערכות תקשורת

phone6, phone, contact, telephone, support, call

1700-701-999

print, print, printer

04-836-3113

home4, home, house, building

דרך הים 129, חיפה

envelop, envelop, mail, email, contact, letter

שירות אישי  |  התקנה מקצועית  |  תמיכה  |  ייעוץ  |  תחזוקה

 

יצירת קשר
 
קבלו הצעת מחיר אטרקטיבית
1700-701-999
מלאו את הטופס ונחזור אליכם