חיפה, דרך הים 129
   
phone6, phone, contact, telephone, support, call

1700-701-999

לייעוץ / קביעת פגישה

סניף חיפה, דרך הים 129

מוצרים:
מאמרים:
נשמח לעמוד לשירותכם:

מצלמות אבטחה לעסקים

יותר ויותר אנשים להם בית עסק, מחליטים שהגיע הזמן לרכוש מצלמות אבטחה לעסקים. אלה הן מצלמות אבטחה המשמשות כאמצעי מיגון לעסק שלכם, הן מתעדות בכל רגע את המתרחש, ובכוחן גם להרתיע פורצים, גנבים וכל מי ששוחר רע.
בר פון דואגים לעסק שלכם!
חברת בר פון, היא בין החברות המובילות בארץ בתחומה – מערכות תקשורת ואמצעי מיגון ללקוחות פרטיים ועסקיים.
אנו בבר פון שמנו לנו למטרה, לספק לכם את פתרונות המיגון הטובים והמתקדמים ביותר, על מנת שאתם תוכלו להיות רגועים ולישון בראש שקט.

אנו מציעים ללקוחותינו סוגים רבים ושונים של מצלמות אבטחה, מערכות אזעקה, אינטרקום ואמצעי מיגון אחרים. אנו גאים לפעול בשיטות המתקדמות ביותר ולעשות שימוש באמצע מיגון המיוצרים על פי טכנולוגיות פורצות דרך.
מערך השירות שלנו זמין בכל עת, אנו קשובים לכל שאלה של לקוחותינו, ובעיקר, מעסיקים את אנשי המקצוע הטובים בתחומם שתמיד ישמחו לייעץ ולהכווין אתכם.

איך מתאימים מצלמה?
כאמור, לחברת בר פון היצע מרשים של מצלמות אבטחה לעסקים.
אנו לא רק מייעצים ללקוחות באשר לבחירת המצלמה המתאימה להם ביותר, אלא עוסקים גם בתכנון, ניהול והקמה של מערכות המיגון, במקרה זה מצלמות אבטחה.

מכיוון שאנו מעסיקים צוות מקצועי, הוא ידע בדיוק לייעץ לכם, איזה סוג ודגם של מצלמות אבטחה לעסקים יתאימו לצרכים שלכם. המצלמות בהן אנו עושים שימוש הן:
מצלמות כרטיס, מצלמות מוסלקות, מצלמות אינפרא אדום, מצלמות גוף IR, מצלמות ממונעות IP, מצלמות המיועדות לשעות היום או לשעות הלילה. 
 
מדוע אנו ממליצים על מצלמות במעגל סגור?
כאשר מדובר על מצלמות אבטחה לעסקים, גם מצלמות במעגל סגור הן אופציה מצוינת.
אנו מספקים ללקוחות מצלמות, המתעדות בכל רגע ושניה את מה שקורה ומתרחש מחוץ לבית העסק, ואם רוצים, אז גם בתוך בית העסק, שכן ישנן מצלמות חיצוניות ומצלמות פנימיות.

והיה והמצלמות אינן נסתרות, הן בהחלט יכולות לשמש כאמצעי הרתעה. בכל רגע נתון תדעו מה קורה בבית העסק שלכם, את המערכות ניתן לחבר לאינטרנט, וכך, בצורה זו תוכלו לעקוב באופן רציף אחר מה שקורה, גם באמצעות המכשיר החכם שלכם.
תנו לנו להגן על העסק שלכם!

אנו מאמינים שאם אתם בעלי עסק משלכם, סביר להניח שאתם טרודים לא מעט בשגרת היומיום.

אולם דאגה אחת אנו בהחלט יכולים להסיר מעל ליבכם. אנו נספק את אמצעי המיגון הטובים ביותר בעבור העסק שלכם, על מנת שהוא יהיה מוגן באופן אופטימאלי, ואתם תזכו  לשקט, לפחות בתחום זה.

 
 

בר פון מערכות תקשורת

phone6, phone, contact, telephone, support, call

1700-701-999

print, print, printer

04-836-3113

home4, home, house, building

דרך הים 129, חיפה

envelop, envelop, mail, email, contact, letter

שירות אישי  |  התקנה מקצועית  |  תמיכה  |  ייעוץ  |  תחזוקה

 

יצירת קשר
 
קבלו הצעת מחיר אטרקטיבית
1700-701-999
מלאו את הטופס ונחזור אליכם