חיפה, דרך הים 129
   
phone6, phone, contact, telephone, support, call

1700-701-999

לייעוץ / קביעת פגישה

סניף חיפה, דרך הים 129

מוצרים:
מאמרים:
נשמח לעמוד לשירותכם:

מצלמות אבטחה לבית

בשל המציאות השוררת בארץ, כמעט ולא ניתן למצוא מקום בו לא ממוקמות מצלמות אבטחה. באמצעות אותן המצלמות, נישאר תמיד עם היד על הדופק, נוכל לראות מי מתקרב לכיוון הבית שלנו, או מי היה כאן כשאנו לא היינו. אם אתם מעוניינים לישון בראש שקט ולהגן על ביתכם, מצלמות אבטחה לבית הינן הכרח המציאות.

המצלמות המתקדמות ביותר בבר-פון
בר-פון, חברה וותיקה ובעלת שם, מציעה ללקוחותיה מבחר מרשים של מצלמות אבטחה מסוגים שונים ומוצרי מיגון אחרים.
זוהי חברת מערכות תקשורת, המספקת אמצעי מיגון ללקוחות פרטיים ועסקיים. כל המערכות אותן מציעה החברה, הן מהמתקדמות שישנן ומיוצרות על פי הטכנולוגיות החדשניות ביותר. החברה פועלת על פי הסטנדרטים הגבוהים ביותר, מתוך תודעת שירות גבוהה, והשאיפה להתאים לכל לקוח את אמצעי המיגון המתאים לצרכיו ביותר. יש לנו מוקד תמיכה הפועל לאורך כל שעות היממה, ואנו גאים להעסיק את מיטב אנשי המקצוע בתחומם, בעלי ניסיון רב.
 
תכנון והתקנה
החברה מתמחה בתכנון והתקנה של מצלמות אבטחה לבית. אלה הן מצלמות אבטחה המתאימות לכל סוגי הלקוחות, ועם זאת, אנו מתאימים לכל לקוח את המצלמה המתאימה לו ביותר. המצלמות הקיימות הן: מצלמות גוף IR, מצלמות מוסלקות, מצלמות אינפרא אדום, מצלמות ממונעות IP, ועוד, המגוון הוא רב. לשם בחירת המצלמה המתאימה, יש להתייעץ עם אנשי המקצוע שלנו.
 
היתרון העיקרי של מצלמות האבטחה
יתרונן העיקרי של מצלמות אבטחה נעוץ בעובדה שבכל רגע נתון הן מתעדות את המתרחש. שום דבר ואף אחד לא נסתר מהעין. לא מעט פעמים אנו יכולים לצפות בסרטי וידאו המתעדים מעשי שוד או פשעים אחרים. ובכן, סרטוני וידאו אלה, תועדו כולם על ידי המצלמות שהוצבו, ומכאן גם כוחן הרב. בעצם לא נגזים אם נאמר, כי מצלמות אבטחה לבית, משמשות גם כאמצעי הרתעה בפני עצמו.
 
שומרים על שלומם של יקירינו
הבית הפרטי שלנו, אמור להיות המקום הכי מוגן בעבורנו ובעבור בני משפחתו. על כל בעל בית פרטי, לדאוג כי המקום בו מתגוררים בני המשפחה, יהיה בטוח ומוגן עד כמה שניתן. בלא מעט מקרים שמענו אודות פורצים שחדרו לבתים, ולא רק שגנבו רכוש, הם גם פגעו ביושבי הבית, כך שאין זה המקום ליטול סיכונים. בבר-פון תוכלו לרכוש מגוון אמצעי מיגון יעילים וחיוניים, ביניהם מצלמות אבטחה לבית, המתעדות ברגע האמת את כל מה שמתרחש, והן גם בעלות כוח הרתעה.
 

בר פון מערכות תקשורת

phone6, phone, contact, telephone, support, call

1700-701-999

print, print, printer

04-836-3113

home4, home, house, building

דרך הים 129, חיפה

envelop, envelop, mail, email, contact, letter

שירות אישי  |  התקנה מקצועית  |  תמיכה  |  ייעוץ  |  תחזוקה

 
 

יצירת קשר
 
קבלו הצעת מחיר אטרקטיבית
1700-701-999
מלאו את הטופס ונחזור אליכם
או מלאו פרטיכם בטופס ונחזור אליכם בהקדם
 
 
חיפה, דרך הים 129