חיפה, דרך הים 129
   
phone6, phone, contact, telephone, support, call

1700-701-999

לייעוץ / קביעת פגישה

סניף חיפה, דרך הים 129

מוצרים:
מאמרים:
נשמח לעמוד לשירותכם:

מצלמות אבטחה אלחוטיות

מצלמות אבטחה אלחוטיות לביטחון מרבי
בר-פון מציעה ללקוחותיה הרבים התקנת מצלמות אבטחה אלחוטיות, המעניקות בטיחות וביטחון אמיתי, שקט נפשי ושמירה על כל היקר לכם. מצלמות האבטחה האלחוטיות מעניקות לכם אפשרות להתקנה פשוטה ומהירה, בלי חוטים ובלי סרבולים.
כל הסיבות להתקנת מצלמות אבטחה
 מצלמות אבטחה הן אחת מני דרכים רבות להגן עלינו ועל רכושינו, ולהקנות לנו ביטחון פנימי אמיתי ומלא. בר-פון מציעה התקנת מצלמות אבטחה אלחוטיות ברמת איכות גבוהה ביותר ובאופן מקצועי. מצלמות האבטחה האלחוטיות מעניקות שכבת הגנה טובה מאוד מפני אורחים לא רצויים והעובדה כי הן אלחוטיות מבטיחה תפעול נוח והתקנה פשוטה מאוד ללא סרבול של חוטים מיותרים ולא אסתטיים. מצלמות אבטחה אלחוטיות של בר-פון הן משוכללות מאוד ומגיעות במבחר דגמים, מהם תוכלו לבחור לפי היקף הצורך שלכם באבטחה. מצלמות האבטחה יעניקו לכם את השקט הנפשי הרצוי בזמן היעדרות קצרה או ממושכת מהבית, מהמשרד, ממחסן הציוד, מהדירה או מבית העסק. מבחר רחב של מצלמות מיועדות לאבטחה מסוגים שונים וכל המידע המפורט בנוגע להתאמה בין מצלמה לאזור שעתיד להיות מאובטח מחכה לכם אצל הצוות המקצועי של בר-פון.

המוניטין והמקצועיות של בר-פון
פרמטר חשוב מאוד טרם רכישת מצלמות אבטחה אלחוטיות הוא החברה ממנה אתם עתידים לרכוש אותן. בר-פון הינה חברה עם מוניטין של איכות ואמינות כלפי לקוחות רבים ומרוצים. הניסיון של בר-פון במערכות תקשורת ואבטחה שונות מקנה לצוות החברה את הראייה המקצועית הטובה ביותר לגבי הדגמים השונים של מצלמות אבטחה אלחוטיות והתאמתן לכל בית, בית עסק, דירה או משרד. מצלמות האבטחה הן גורם קריטי לביטחון אמיתי, וכשמחליטים להתקין אותן, חשוב לעשות זאת מטעם חברה המצוינת בתחומה ומציעה שירות מקיף, כולל אחריות והמון מוטיבציה בכל משימה. הצוות המדהים של בר-פון יעמוד לשירות כל הלקוחות בכל סוגיה שתעלה, החל משלב הייעוץ הבסיסי והמקדים לכל התקנת מצלמות אבטחה ועד לאחריות לתפעול תקלות במערכת מצלמות מותקנת.

מצלמות אבטחה אלחוטיות של בר-פון הן מוצר אמין שיבטיח שקט נפשי אמיתי ושלם, שירות אדיב מחברה מצוינת בתחומה שמעניקה תשומת לב ושקיפות מלאה כלפי כל לקוח.

לבית הפרטי
הבית הפרטי שלכם, מקום מבצרכם בו אתם משכנים את האנשים היקרים לכם ביותר, מתגלה לא אחת כמקום לא בטוח. מספיקה פעם אחת בה יגיעו גנבים אל אזור המגורים שלכם וינסו להיכנס לבתים כדי שהביטחון של יושבי ביתכם יתערער.

מצלמות במעגל סגור הופכות להיות במקרה גורם מתעד ומרתיע כאחד.

 

לבתי עסק
בתי עסק רבים סובלים ממקרים של פרצות, גניבות ושאר מעשי אלימות ופשע. מצלמות במעגל סגור מצויות כמעט בכל בית עסק ומתעדות בכל רגע ורגע את המתרחש.

כל אותם סרטוני הוידאו בהם אתם רואים גניבות של טלפונים מחנויות או גניבות של יקים, תכשיטים, שוד של הקופה או פרצה באישון לילה הם סרטונים שמתועדים על ידי מצלמות במעגל סגור והם מעניקים כוח רב לבית העסק אשר מסייע למשטרה לפענח את הפשע בקלות רבה יותר.

 
 

בר פון מערכות תקשורת

phone6, phone, contact, telephone, support, call

1700-701-999

print, print, printer

04-836-3113

home4, home, house, building

דרך הים 129, חיפה

envelop, envelop, mail, email, contact, letter

שירות אישי  |  התקנה מקצועית  |  תמיכה  |  ייעוץ  |  תחזוקה

 
 

יצירת קשר
 
קבלו הצעת מחיר אטרקטיבית
1700-701-999
מלאו את הטופס ונחזור אליכם
או מלאו פרטיכם בטופס ונחזור אליכם בהקדם
 
 
חיפה, דרך הים 129