חיפה, דרך הים 129
   
phone6, phone, contact, telephone, support, call

1700-701-999

לייעוץ / קביעת פגישה

סניף חיפה, דרך הים 129

מוצרים:
מאמרים:
נשמח לעמוד לשירותכם:

מערכת כריזה

כולנו זוכרים את אותם הרגעים מבית הספר, בהם המנהל היה מדבר בעזרת מערכת כריזה לכלל התלמידים, ובדרך כלל זה היה נשמע לא ברור ומעצבן. מערכות כריזה מצויות כמעט בכל מקום כיום, מקניונים, דרך מכוניות מכבי אש ואמבולנסים, ועד למערכות כריזה באולמות קולנוע, עסקים וארגונים, ואפילו בתי אבות. הצורך במערכת כריזה חזקה וטובה בהרבה מקומות מצריך מומחים בתחום, אשר ידעו לערוך חיבור טוב בין הכריזה לטלפון מרכזיה על מנת לייעל את המערכת. כמו כן עסק טוב זקוק למרכזיות טלפון מודרניות, לתקשורת פנים וחוץ יעילה. 
איך זה עובד?
כל חלל גדול שמכיל הרבה אנשים זקוק למערכת כריזה טובה, בין אם זה למקרה של מצב חירום על מנת לפנות את המבנה, או סתם בשביל לאחל חג שמח לכל העובדים במכה אחת. מערכת כריזה טובה צריכה להיות מחוברת לטלפון מרכזיה, כך שבהרמת שפופרת ובלחיצה על כפתור, ניתן יהיה להפעיל את כלל הכריזה. כמו כן במקרים בהם יש צורך בכריזה לחדרים ספציפיים, יש צורך במערכת חכמה שתדע להפריד בין הרמקולים השונים. מרכזיות טלפון מתקדמות יכולות להפעיל בצורה טובה ויעילה מערכות כריזה.  
  
איך הכול מתחבר?
הצורך של כל עסק או מערכת הוא ברשת תקשורת יעילה, מהירה ואמינה. אין מצב שבית חולים או בית מלון יוכל לתפקד ללא מרכזיות טלפון חזקות עם שלוחות למאות קווים פנימיים למחלקות השונות. בעולם העסקים של היום, יש צורך במרכזיות טלפון מתוחכמות, אשר יקשרו היטב את כלל חברי הארגון, ויהיו מחוברים בצורה ישירה למערכות האינטרנט הקיימות. כיום, המזכירה בכניסה זקוקה לטלפון מרכזיה שיקשר אותה מיידית לכולם, וגישה מיידית למערכת כריזה.
  
למי קוראים?
התקנה של מערכת כריזה טובה ואמינה, כמו גם של מרכזיות טלפון רציניות, דורשת אנשים מקצועיים בתחום. רק מומחים עם ניסיון של שנים, יספקו לעסק שלכם מערכות כריזה ומערכות טלפונים, שיתאימו לאופי העסק שלכם, ושיהיו מקושרות בצורה הטובה ביותר אחד עם השני, ועם שאר מערכות הארגון שלכם. מערכות טלפוניות טובות יכולות כיום לייעל את העסק ואת החיבור בין חלקיו השונים.
 
 

בר פון מערכות תקשורת

phone6, phone, contact, telephone, support, call

1700-701-999

print, print, printer

04-836-3113

home4, home, house, building

דרך הים 129, חיפה

envelop, envelop, mail, email, contact, letter

שירות אישי  |  התקנה מקצועית  |  תמיכה  |  ייעוץ  |  תחזוקה

 

יצירת קשר
 
קבלו הצעת מחיר אטרקטיבית
1700-701-999
מלאו את הטופס ונחזור אליכם