חיפה, דרך הים 129
   
phone6, phone, contact, telephone, support, call

1700-701-999

לייעוץ / קביעת פגישה

סניף חיפה, דרך הים 129

מוצרים:
מאמרים:
נשמח לעמוד לשירותכם:

מערכת אזעקה ביתית


הבית מהווה עבור כולנו מוקד של חום ואהבה, אך גם מקום שבו רוצים למצוא את השלווה ואת הביטחון. עם זאת, אנו חיים בעולם שופע איומים שונים, גם פליליים וגם ביטחוניים.

אז כיצד אפשר בכל זאת להרגיש בבית תחושת ביטחון וכיצד ניתן להעניק ביטחון למשפחה ולילדים? בין התשובות המתבקשות ניתן למצוא מערכת אזעקה ביתית. מערכת כזאת פועלת בטכנולוגיה מתקדמת, ומי שמעוניין יוכל למצוא גם פתרונות אלחוטיים.

שלא יפתיעו אתכם 
יש אנשים הסבורים שניתן להגן על הבית באמצעות התקנה של סורגים טובים. אמנם אין ספק שסורגים מספקים מענה מסוים, אולם גם פורץ בעל מיומנות שאינה גבוהה במיוחד יוכל להתגבר בדרכים שונות על סורג שנראה מאוד חזק ועמיד. אז מה עושים? מלבד סורגים, מתקינים אמצעים מתקדמים, כמו אזעקה ביתית. מהי התועלת שבכך? יש מספר תועלות בדבר.
כאשר מתקינים מערכת אזעקה ביתית, משיגים תועלת חשובה בכך שאיש לא יוכל להפתיע אתכם. פורץ התגבר על סורג? האזעקה תתחיל לפעול. מישהו הצליח לפרוץ את מנעול הדלת? הסירנה של האזעקה תודיע לכם על כך. אילו יתרונות נוספים טמונים במערכת מסוג זה? אם רוצים, אפשר לחבר את המערכת גם לטלפון הנייד. כך, מקבלים התראה על פריצה גם כאשר נמצאים מחוץ לבית. בנוסף, ניתן להתקין סוגים שונים של גלאים שיספקו מענה מושלם. יש גלאים המחוברים לחלון, יש גלאים המחוברים לדלתות, יש גלאי תנועה ויש גלאי נפח, וכן פתרונות אחרים.

פתרונות גמישים ולא מסורבלים 
בעבר, פתרונות של אזעקה לבית היו מסורבלים יחסית. מכיוון שלא היה ניתן להתקין מערכת אזעקה ביתית בלי להזדקק להרבה מאוד חיבורים וחוטים, הרי שההתקנה הייתה מאוד יקרה והיה צורך להכין תשתית מתאימה, אך כיום התמונה שונה בתכלית.

מהם החידושים בתחום הטכנולוגי הזה? אזעקה ביתית יכולה כיום להיות מערכת מתוחכמת שאיננה פועלת באמצעות חוטים וחיבורים סטנדרטיים, אלא פועלת באופן אלחוטי. מערכת אזעקה ביתית אלחוטית מותקנת בכל מקום, במהירות, ללא אמצעים מסורבלים או חיווט וללא צורך בתשתית מיוחדת.

לקבלת ייעוץ מקיף, מצלמות או אזעקה לבית, פנו לחברת בר פון מערכות תקשורת – מענה מושלם, מקצועי ואדיב. 
 

בר פון מערכות תקשורת

phone6, phone, contact, telephone, support, call

1700-701-999

print, print, printer

04-836-3113

home4, home, house, building

דרך הים 129, חיפה

envelop, envelop, mail, email, contact, letter

שירות אישי  |  התקנה מקצועית  |  תמיכה  |  ייעוץ  |  תחזוקה

 

יצירת קשר
 
קבלו הצעת מחיר אטרקטיבית
1700-701-999
מלאו את הטופס ונחזור אליכם