חיפה, דרך הים 129
   
phone6, phone, contact, telephone, support, call

1700-701-999

לייעוץ / קביעת פגישה

סניף חיפה, דרך הים 129

מוצרים:
מאמרים:
נשמח לעמוד לשירותכם:

מערכות מיגון לבית


כשזה מגיע לבית שלכם, אתם רוצים את השקט הנפשי הכי גדול שתוכלו להשיג. לכן מערכות מיגון איכותיות בבית שלכם, הן דבר חיוני, במיוחד אם אתם נמצאים הרבה מחוץ לבית, ויש לכם הרבה חפצי ערך.

ישנן מערכות אזעקה ביתיות רבות, ולכן חשוב שתבינו כמה דברים עליהן, לפני שאתם הולכים לבחור מבין מערכות אזעקה לבית את זו שתתאים לכם.
 
מה אתם צריכים?
ישנם הרבה סוגים של מערכות מיגון לבית. לפני שאתם עושים את הצעד, אתם צריכים להחליט מה חשוב לכם.
ישנן מערכות אזעקה ביתיות פשוטות יחסית, שנותנות התראה כאשר הן מזהות תנועה בתוך הבית (גלאי נפח פנימי). ישנן מערכות אזעקה לבית שנותנות פיתרון מלא לכל הבית, מבפנים ומבחוץ, על ידי מערכת שלמה של גלאים שמפוזרים בפתחי החלונות והדלתות. בנוסף, ישנן מערכות אזעקה בצפון משוכללות, שמציעות שליטה מרחוק על ידי ההורים, כדי שלא יגיע מצב שבו תצאו מהבית, ופשוט תשכחו להפעיל אותה.

על מה הכי חשוב להגן?
כמובן שפתחי הכניסה לבית הם מקום רגיש ביותר, אבל בימינו הפורצים השתכללו, וכבר נרשמו מקרים של פריצות של קירות חיצוניים דקים, או כניסה מהגג. לכן חשוב לקחת בחשבון את כלל הבית, ולא לקמץ כשזה מגיע להגנה על הבית שלכם. מומחים בתחום יוכלו להצביע על "אזורים חלשים" בבית שלכם, ויתנו פיתרון מקיף. מערכת הגנה טובה לבית צריכה לספק גם פתרון ללילה, כשבני הבית נמצאים בבית, ויש צורך במערכת חכמה, שתדע להבדיל בין תנועה של מישהו בבית, לבין פורץ מבחוץ.  
 
אז למי הולכים?
מערכות מיגון לבית הן עניין למקצוענים. אל תשכחו שכשאתם מזמינים מתקינים של מערכות אזעקה ביתיות לבית שלכם, אתם מצפים מהם לעשות את העבודה הטובה והמקצועית ביותר, מאחר ואתם נותנים לו להתקין הגנה לדבר הכי יקר לכם. מומחים אמיתיים במערכות אזעקה לבית יבואו עם קבלות והמלצות רבות, ויציגו לכם מגוון רב של מערכות מיגון ומערכות אזעקה ביתיות. חברת אבטחה רצינית תוכל לספק לכם פתרונות יצירתיים וטכנולוגיים לבית שלכם, במידה ויש בעיה מיוחדת כמו חיית מחמד בבית (מה שיכול לבלבל את גלאי האזעקה), או שישנם מספר פתחים לבית.
 

בר פון מערכות תקשורת

phone6, phone, contact, telephone, support, call

1700-701-999

print, print, printer

04-836-3113

home4, home, house, building

דרך הים 129, חיפה

envelop, envelop, mail, email, contact, letter

שירות אישי  |  התקנה מקצועית  |  תמיכה  |  ייעוץ  |  תחזוקה

 
 

יצירת קשר
 
קבלו הצעת מחיר אטרקטיבית
1700-701-999
מלאו את הטופס ונחזור אליכם
או מלאו פרטיכם בטופס ונחזור אליכם בהקדם
 
 
חיפה, דרך הים 129