חיפה, דרך הים 129
   
phone6, phone, contact, telephone, support, call

1700-701-999

לייעוץ / קביעת פגישה

סניף חיפה, דרך הים 129

מוצרים:
מאמרים:
נשמח לעמוד לשירותכם:

מערכות אינטרקום

כשיש פתרונות טכנולוגיים מצוינים, אין צורך לעבוד קשה. עם מערכות אינטרקום טובות, למשל, אין כבר צורך להתרוצץ בשעה שמישהו עומד בשער או רוצה להיכנס לבית או לבניין. מחפשים פתרונות טובים לשליטה ולפתיחת דלתות מרחוק? נחוצות לכם דלתות כניסה אינטרקום באיכות מעולה? מגוון דגמים מעולים מחכים לכם בחברת בר פון מערכות תקשורת – לכל צורך, לכל תקציב ולכל כיס.
 
אינטרקום בטיחותי 
מי שמכיר מערכות אינטרקום ישנות, או לכל הפחות ותיקות, מכיר רק את היכולת לתקשר באמצעות מערכת קולית. בעל הבית או בעל עסק שרוצה לפתוח את הדלת או את השער החיצוני מזהה את הגורם שהפעיל את הפעמון על פי קולו. דרך זיהוי זו יכולה במקרים שונים להיות בעייתית. לכן פותחו הדגמים החדישים, שניתן לשלב אותם עם מצלמה.
לא רק עסקים כיום מתקינים פתרונות מסוג זה, המשולבים עם מצלמה ברזולוציה לא רעה. גם אינטרקום ביתי רגיל אפשר לשלב עם מצלמה. כך, אין צורך להסס ואין צורך לדאוג. אינכם בטוחים מיהו הגורם שעומד בצד השני? אינכם בטוחים האם כדאי והאם בטוח לפתוח את הדלת או לפתוח את השער? רוצים להיות רגועים כאשר הילדים פותחים את הדלת? במקרה זה, ברור מהי התועלת שבהתקנת מערכות אינטרקום בטיחותיות, עם שילוב של מצלמה.

אינטרקום ומקודד 
אם אתם מחפשים דלתות כניסה אינטרקום, לחברת בר פון מערכות תקשורת יש כמה וכמה דגמים מצוינים שיכולים להתאים לכם. בין הדגמים הפופולריים כיום ניתן למצוא את השילוב שבין אינטרקום קולי לבין מקודד. מהו המקודד? זהו לוח מקשים שנועד לשדרג מערכות אינטרקום רגילות. מתכנתים קוד מסוים שבאמצעותו ניתן לפתוח את הדלת. זוהי דרך בטיחותית לפתוח את דלת הכניסה לבניין או את דלת הכניסה לבית העסק, על ידי קוד שידוע רק לכם.

מחפשים אינטרקום ביתי או דגם שמתאים לצרכים עסקיים? לחברת בר פון מערכות תקשורת כל הפתרונות שיתאימו לכם. יש בנמצא פנלים משולבים שכוללים גם מקודד וגם מצלמה. יש בנמצא מערכות שניתן לשלב בתור שלוחה של מרכזיות טלפונים עסקיות. כך, קל מאוד לאחד העובדים לשלוט במערכת ואין צורך במערכת שליטה נפרדת. 
 

בר פון מערכות תקשורת

phone6, phone, contact, telephone, support, call

1700-701-999

print, print, printer

04-836-3113

home4, home, house, building

דרך הים 129, חיפה

envelop, envelop, mail, email, contact, letter

שירות אישי  |  התקנה מקצועית  |  תמיכה  |  ייעוץ  |  תחזוקה

 

יצירת קשר
 
קבלו הצעת מחיר אטרקטיבית
1700-701-999
מלאו את הטופס ונחזור אליכם