חיפה, דרך הים 129
   
phone6, phone, contact, telephone, support, call

1700-701-999

לייעוץ / קביעת פגישה

סניף חיפה, דרך הים 129

מוצרים:
מאמרים:
נשמח לעמוד לשירותכם:

מערכות אזעקה קווית

מערכת האזעקה נועדה לאתר חדירה לא חוקית לכל סוג של אתר מוגן, בזמן הזיהוי של חדירה לאתר. מערכת האזעקה תפעיל את אמצעי ההתראה הקוליים והחזותיים בשטח ותעביר את ההודעה על החדירה באמצעות ערוצי תקשורת שונים, המטרה העיקרית של מערכת האזעקה היא בעצם התראה ומזעור הנזקים בזמן פריצה לאתר המוגן.

מוצרים:
 
הנטר-פרו 8144
בר-פון מציעה לכם מערכת אזעקה המיועדת ללקוח פרטי ועסקי כאחד. המערכת מתוחכמת ויכולה לשלב יכולות אלחוטיות וקוויות בתוך מערכת אחת. המערכת מתאימה להחל מ-8 אזורים עד 144 אזורים. 
פימא 1337T: מערכת העומדת בתקן 1337 המיועדת ל-8 עד 144 אזורים
בר-פון מציעה לכם לשדרג את העסק שלכם במערכת פימא 1337T , מערכת מקצועית ומתוחכמת המאופיינת באמינות מקסימאלית. המערכת מתאימה לבתי עסק מאחר והיא בעלת עוצמה אשר מקנה ביטחון מרבי. הערכת יכולה לפעול מ-8 עד 144 אזורים לגילוי פריצה, ידידותית למשתמש וקלה לתפעול.
הנטר-פרו 896
בר-פון ממליצה על מערכות אזעקה קווית המשלבות מערכות אלחוטיות הפועלות על 96 אזורים. המערכת בעלת אמינות גבוהה ומתאימה את עצמה לעסק או לבית פרטי. ההתקנה והשימוש קלים למשתמש, המערכת עוצבה עם תפריט נוח שמאפשר גישה קלה. כמו כן, המערכת יצרה לעצמה שם של אחת ממערכות האזעקה הטובות והנוחות בעולם. 
לבית הפרטי שלכם על ידי בר-פון. 
הנטר פרו 8-32
מערכת אזעקה זו משלבת יכולות קוויות ואלחוטיות, היא פועלת על 32 אזורים +2 אזורי טמפר ומסוגלת להגיע עד 16 תתי מערכות. הנטר פרו 8-32 נחשבת לאחת המערכות המתוחכמות ביותר, המשלבת חייגן מוקד ומשדרי רדיו וסלולר המחוברים דרך תקשורת מרושתת. המערכת אמינה ביותר והוכיחה את עצמה רבות, ההתקנה וההפעלה שלה מאוד קלים למשתמש וניתן לכוון אותה באופן קל ופשוט. שלכם על ידי בר-פון. 
קפטן 8 - מערכת אזעקה ביתית
אלו מערכות אזעקה קווית המשלבות אזעקה אלחוטית, המערכות מתאימות לבית פרטי ולבית עסק. המערכות מסוגלות למגן עד 16 אזורים, כאשר הן מגיעות ל- 4 תתי מערכות. המערכת מקצועית ומשוכללת מאוד מבחינה טכנולוגית. היא משלבת חייגן מוקד עם משדרי רדיו וסלולר כולל תקשורת הפועלת על ידי הרשת. ההתקנה והתפעול של מערכות הללו קלה ונוחה למשתמש.
קפטן 6 - מערכת אזעקה לבית
מערכת זו מתאימה בעיקר לבית, היא יכולה לשלוט על שישה אזורים ביעילות ומקצועיות. המערכת נוחה וקלה לשימוש המשתמש, ניתן להדריך גם ילדים כיצד לתפעל אותה. כמו כן, המערכת מתאפיינת בשיטה ייחודית של חברת פימא בה ניתן לשלב בין תקשורת קווית, אלחוטית וסלולארית אינטגראלית. מערכת זו היא אחת המערכות המומלצות לבית הפרטי שלכם על ידי בר-פון. 

מגוון גלאים ואביזרים:
 
ישנם  גלאים ברי קיימא ( חיישנים) מסוגים שונים כאשר אלו הנפוצים ביותר הם גלאי התנועה הידועים גם בשם גלאי נפח וחישניי פתיחה/סגירה הידועים גם בשם מפסקים מגנטיים.

אפשרי גם לחבר את מערכת האזעקה לקו הטלפון על מנת שבזמן התראת פריצה המערכת תחייג למספרים קבועים מראש.

ישנה גם אפשרות לחבר את המערכת דרך החייגן למוקדים השונים.
במקרה ואין קו טלפון במקום, ניתן להתחבר למתאם סלולארי שמותקן במערכת ובכך לבטל את התלות בקו טלפון.

חברת פימא מערכות אלקטרוניות בע"מ מפתחת, מייצרת ומשווקת מערכות אזעקה ומערכות לגילוי פריצה מן המתקדמות בעולם. המערכות משווקות במספר דגמים, מ-6 ועד 144 אזורים, כולל דגם העומד בדרישות התקן הישראלי - תקן 1337. לפימא מערכות אזעקה לבית (מערכת אזעקה ביתית), מערכות אזעקה לעסק ומערכות אזעקה תקניות כל המערכות עומדות בסטנדרטים הגבוהים ביותר בתחום וגילוי הפריצה בעולם.
 
 

בר פון מערכות תקשורת

phone6, phone, contact, telephone, support, call

1700-701-999

print, print, printer

04-836-3113

home4, home, house, building

דרך הים 129, חיפה

envelop, envelop, mail, email, contact, letter

שירות אישי  |  התקנה מקצועית  |  תמיכה  |  ייעוץ  |  תחזוקה

 
 

יצירת קשר
 
קבלו הצעת מחיר אטרקטיבית
1700-701-999
מלאו את הטופס ונחזור אליכם
או מלאו פרטיכם בטופס ונחזור אליכם בהקדם
 
 
חיפה, דרך הים 129