חיפה, דרך הים 129
   
phone6, phone, contact, telephone, support, call

1700-701-999

לייעוץ / קביעת פגישה

סניף חיפה, דרך הים 129

מוצרים:
מאמרים:
נשמח לעמוד לשירותכם:

מערכות אזעקה פימא


כדי להגן על המשפחה ועל הילדים, כדי לספק סביבת מגורים מוגנת היטב וכדי לאפשר ביטחון מלא גם לעסק, למפעל או למשרד, חשוב להתקין מערכות שונות להתראה ולגילוי.

כאשר צריכים לבחור את המערכות המתאימות, כדאי להעדיף ספק שירות איכותי, כזה שמשלב מקצועיות וניסיון עם רמה שירותית גבוהה.

בישראל, כמו בעולם הרחב, מערכות אזעקה פימא נחשבות למובילות, בכל רמה. מכיוון שהן כוללות דגמים שונים של אזעקה לעסק לצד דגמים שונים שמתאימים לסביבה הביתית, שורות הלקוחות המרוצים ארוכה מאוד וממשיכה להתארך.
מקצוענות וניסיון
כאשר ממליצים על מערכות אזעקה פימא, אין מדובר במילים ריקות מתוכן. מוצרי החברה, רבים מהם מיוצרים בישראל וגם מיוצאים לחו"ל, הינם פרי פיתוח וניסיון שנצבר לאורך שנים.

חברה שפועלת בתחום האבטחה למעלה מחצי יובל שנים ואשר פועלת על פי כל התקנים המחמירים מספקת ללקוחותיה לא סתם מבחר גדול של מוצרים לבחירה. חברה כזאת מספקת את התמורה שרק מקצוענות וניסיון ללא תחליף יכולים לספק. בתחום האבטחה, אין ספק שמדובר על דבר חשוב ואפילו מרכזי.

נוחות למשתמש
כאשר בוחרים את אחד מתוך המגוון של מערכות אזעקה פימא מקבלים לא רק מוצר מקצועי, איכותי וכזה שממלא את תפקידו על הצד הטוב ביותר. מערכות אזעקה אלו הם גם נוחים מאוד לשימוש. בפיתוח ובייצור הושקעו משאבים כדי לדאוג לצג מידע ברור ונוח וכן לאמצעי פיקוד, בקרה ושליטה פשוטים לשימוש ונוחים לתפעול. 

מגוון דגמים לבחירה  
המגוון הרחב של מערכות אזעקה פימא מאפשר לכל אחד למצוא את הפתרון התאים לו ולצרכיו. בין אם מדובר על אבטחה לבית או על הגנה לעסק, בין אם מדובר על ניטור של חללים קטנים או של מרחבים גדולים, עם פימא תמיד מוצאים את מה שמחפשים. 
 

בר פון מערכות תקשורת

phone6, phone, contact, telephone, support, call

1700-701-999

print, print, printer

04-836-3113

home4, home, house, building

דרך הים 129, חיפה

envelop, envelop, mail, email, contact, letter

שירות אישי  |  התקנה מקצועית  |  תמיכה  |  ייעוץ  |  תחזוקה

 
 

יצירת קשר
 
קבלו הצעת מחיר אטרקטיבית
1700-701-999
מלאו את הטופס ונחזור אליכם
או מלאו פרטיכם בטופס ונחזור אליכם בהקדם
 
 
חיפה, דרך הים 129