חיפה, דרך הים 129
   
phone6, phone, contact, telephone, support, call

1700-701-999

לייעוץ / קביעת פגישה

סניף חיפה, דרך הים 129

מוצרים:
מאמרים:
נשמח לעמוד לשירותכם:

מערכות אזעקה לעסק

אחוז הפריצות כיום לבתים פרטיים ובתי עסק גבוה מאי פעם. למעשה לא נגזים אם נאמר כי מדובר במכת מדינה. ולכן, נרצה בכל דרך לשמור על העסק שלנו מפני פורצים וגנבים. מה הפתרון הטוב ביותר כיום? מסתבר כי אלה הן מערכות אזעקה לעסק. 
את המערכות המתקדמות ביותר מוצאים בבר-פון
חברת בר-פון, עוסקת בתחום מתן מגוון פתרונות אבטחה ומיגון, מן המתקדמים שישנם לכלל לקוחותיה.

בבר-פון, תוכלו לרכוש מערכות אזעקה לעסק או לבית, מצלמות אבטחה או מערכות אינטרקום, שיאפשרו לכם לישון בשקט, להיות בטוחים באשר לחיי יקיריכם ובאשר לביטחונו של רכושכם. החברה מעסיקה את מיטב אנשי המקצוע, כולם עתירי ניסיון בתחום אמצעי מיגון ואבטחה.

זאת ועוד, לחברה מערכת תמיכה הפועלת לאורך כל שעות היממה. כמו כן, כל לקוח באשר הוא, זוכה ליחס אדיב ואישי, תוך התייחסות לצרכיו הפרטניים, ומענה מהיר יינתן על כל שאלה.

להגן על העסק מכל משמר
חברת בר-פון משווקת מערכות אזעקה מן המתקדמות שיש, אלחוטיות, אשר כל ייעודן הוא להתריע בפני פריצת גורמים לא רצויים לעסק. הרי בית העסק הוא לא מקום בו אנו שוהים באופן רציף. ומי ישמור עליו בשעות הערב והלילה כאשר אנו בבית? מערכות אזעקה לעסק, עלותן איננה בשמיים, ואין מחיר לכך שאתם תוכלו להיות שקטים ורגועים בכל רגע נתון. מערכות אזעקה ימנעו בין היתר לא רק גניבת רכוש, אלא גם גניבה של מידע .
 
מערכות בעלות כושר הרתעה
מערכות אזעקה לעסק הן בעלות כושר הרתעה. פורצים יכולים להבחין בכך כי מותקנות מערכות אזעקה, מה שימנע מהם מלכתחילה לפרוץ לעסק שלכם, ייתכן שהם יחפשו קורבן אחר. בדרך זו ניתן לומר כי המערכות הללו, בעצם גם מונעות פריצות. 

מערכות שהן אלחוטיות
חברת בר-פון מציעה ללקוחותיה מערכות אזעקה שהינן אלחוטיות. אלה בין המערכות המתקדמות ביותר, קל מאוד להתקינן, והן אינן מצריכות אי אילו תשתיות. את המערכות ניתן להתאים במדויק לצרכי בית העסק, הן גמישות ומתאימות עצמן לייעודן. ניתן באמצעותן גם לפקח ולעקוב אחר התלקחות שריפות, ומפגעים אחרים. זוהי למעשה מערכת מולטי פונקציונאלית מתקדמת במיוחד. וחשוב כאן להזכיר, כי את המערכות המתקדמות הללו, תוכלו על נקלה להפעיל באמצעות הטלפון הנייד שלכם או באמצעות שלט רחוק. 
 
 

בר פון מערכות תקשורת

phone6, phone, contact, telephone, support, call

1700-701-999

print, print, printer

04-836-3113

home4, home, house, building

דרך הים 129, חיפה

envelop, envelop, mail, email, contact, letter

שירות אישי  |  התקנה מקצועית  |  תמיכה  |  ייעוץ  |  תחזוקה

 

יצירת קשר
 
קבלו הצעת מחיר אטרקטיבית
1700-701-999
מלאו את הטופס ונחזור אליכם