חיפה, דרך הים 129
   
phone6, phone, contact, telephone, support, call

1700-701-999

לייעוץ / קביעת פגישה

סניף חיפה, דרך הים 129

מוצרים:
מאמרים:
נשמח לעמוד לשירותכם:

מערכות אזעקה לעסקים

יותר ויותר עסקים ובכל רחבי הארץ, נתונים למעשי פריצה. גנבים הפורצים לעסק, יכולים לא רק לגנוב רכוש יקר, אלא גם מידע מוגן שאין אנשי העסק ירצו שגורמים זרים יהיו חשופים אליו. השיטה הטובה ביותר כיום להגן על עסקים היא באמצעות מערכות אזעקה לעסקים, אלחוטיות ומתקדמות ביותר.
לקנות אצל הטובים ביותר
מזה שנים, חברת בר-פון, נחשבת לאחת מהחברות המובילות בתחום מערכות תקשורת והן מערכות מיגון ואבטחה, לצרכנים הפרטיים והעסקיים. לחברה היצע מרשים של מגוון פתרונות אבטחה שונים, כמו מערכות אזעקה, מצלמות אבטחה, אינטרקום, מערכות כריזה ועוד. כל הפתרונות הללו מיוצרים על פי מיטב הטכנולוגיות העכשוויות ביותר, על מנת שאתם תוכלו לישון בשקט. בנוסף, אנו גאים להעסיק את מיטב אנשי המקצוע בתחום, אשר זה לא מכבר צברו ניסיון רב, ויוכלו לייעץ לכל לקוח בנפרד, מהי המערכת המתאימה לו ביותר.

מערכת אלחוטית
מערכות אזעקה לעסקים שהינן אלחוטיות, נחשבות למערכות החדשניות ביותר. אלה הן מערכות אזעקה מרובות יתרונות. למשל: הן קלות להתקנה, קלות לתפעול, הם אמינות מאוד, ופועלות באמצעות סוללות ולא חשמל, כך שאם במקרה ישנה בעיה עם אספקת החשמל לבית, עדיין, אלה הן מערכות אזעקה שימשיכו לעבוד.

אמצעים נוספים להגן על העסק
לזכות לקוחותינו עומדת בחירה משולבת. ניתן לצרף אל מערכות אזעקה, גם מערכת אינטרקום אשר תימנע מזרים להיכנס לעסק ומצלמות אבטחה, באמצעותן ניתן לעקוב אחר כל מי שנמצא בסמוך לעסק, ואולי אף עלול לעורר חשד.

 

הגנה על העסק היא איננה אופציה אלא הכרח
קשה מאוד למנוע באופן גורף מעשי פריצות וחדירות לעסקים.

עם זאת, ישנן דרכים להוריד בצורה משמעותית את הסיכוי שמקרים כאלה כן יקרו. גם חשוב לזכור, כאשר פורץ פוטנציאלי נתקל במערכות הגנה למיניהן, הוא למעשה מורתע, ואז קטן הסיכוי שיממש את כוונתו.

אולם על כל בעל עסק, לנסות ולמצוא את הדרך לצמצם את הסיכוי ולו הקטן ביותר, שאכן יפרצו לו לבית העסק ויעוללו נזקים בלתי משוערים. על מנת שתדעו מהו אמצעי האבטחה והמיגון המתאים ביותר לעסק שלכם, בין אם אלה מערכות אזעקה לעסקים או כל אמצעי אבטחה אחר, צרו בהקדם קשר עם בר-פון. אנו מעסיקים את מיטב המומחים והם ידעו על הצד הטוב ביותר, להתאים את אמצעי המיגון לעסק או לבית.

 

לא פחות חשוב, עלות מערכות אזעקה לעסקים, בהחלט סבירה ואיננה בשמיים. מכיוון שאלה הן מערכות חדשניות, ניתן להפעילן באמצעות שלט רחוק או באמצעות הטלפון הנייד, כך שהשליטה עליהן היא מלאה.
 
 

בר פון מערכות תקשורת

phone6, phone, contact, telephone, support, call

1700-701-999

print, print, printer

04-836-3113

home4, home, house, building

דרך הים 129, חיפה

envelop, envelop, mail, email, contact, letter

שירות אישי  |  התקנה מקצועית  |  תמיכה  |  ייעוץ  |  תחזוקה

 

יצירת קשר
 
קבלו הצעת מחיר אטרקטיבית
1700-701-999
מלאו את הטופס ונחזור אליכם