חיפה, דרך הים 129
   
phone6, phone, contact, telephone, support, call

1700-701-999

לייעוץ / קביעת פגישה

סניף חיפה, דרך הים 129

מוצרים:
מאמרים:
נשמח לעמוד לשירותכם:

מערכות אזעקה לבית

הזמנים השתנו ורמת הביטחון בארץ ירדה, גם בכל הקשור לפריצות אל תוך בתים. מידי שבוע יוצא לנו לשמוע על גניבות, לעיתים מעשה הפשיעה איננו מסתכם רק בגניבה של רכוש, אלא גם בפגיעה בבעל הבית. בשל הנתונים הללו, מערכות אזעקה לבית הינן הכרח המציאות.
היכן מומלץ לרכוש?
מערכות אזעקה מומלץ בחום לרכוש בבר-פון, מערכות תקשורת. חברה בעלת ניסיון רב בתחום אמצעי אבטחה ומיגון ללקוחות פרטיים ועסקיים. חברה העושה שימוש באמצעים המתקדמים ביותר בין אם אלה מערכות אזעקה לבית, אינטרקום, מצלמות אבטחה, מערכות כריזה, מערכות גלאי אש וכל אמצעי אחר אשר יכול להגן על הבית שלנו. חברת בר-פון, למעט היותה מקצועית ועתירת ניסיון, פועלת תוך תודעת שירות גבוהה ומציאת הפתרונות האופטימליים בעבור כל לקוח. אין ספק כי מה שמבדיל בין חברה זו לחברות אחרות, הוא הידע הרבה שהצטבר במהלך השנים והמקצועיות הרבה.

שומרים על הבית
הבית שלנו, אמור להיות המקום המוגן ביותר עלי אדמות, לפחות בעבורנו, אולם המציאות מצביעה על כך שזהו לא המצב. במיוחד כאשר מדובר בבתים פרטיים צמודי קרקע, סיכויי הפריצה לתוך הבית הולכים וגדלים, בשל הנגישות. סביר להניח שאין אחד מאתנו שלא ירצה לדאוג לשלום בני ביתו, להגן עליהם וגם כמובן על הרכוש. חברת בר-פון, מציעה לכם שלל פתרונות הגנה על הבית ביניהם מערכת אזעקה ביתית. אנו ממליצים ללקוחות על מערכות אזעקה אלחוטיות. קל להתקין אותן, והן נחשבות לגמישות. לכל מערכת אזעקה חיישנים שונים.

 

לא על האזעקה לבד
אם רוצים להגן על הבית בצורה אופטימאלית, ואכן מערכות אזעקה לבית הן בין הפתרונות הטובים והאפקטיביים ביותר, אולם, למעט מערכות אזעקה אפשר להוסיף אמצעי הגנה נוספים, כמו מצלמות אבטחה,  מערכות אינטרקום, כך שמי שרשאי להיכנס לבית יוכל לעשות זאת ולא גורמים בלתי רצויים.

 

מהם היתרונות של מערכות אלחוטיות?
כיום ישנם סוגים רבים של סוגי מערכות אזעקה לבית או לעסק. אולם בין המומלצות ביותר הן אלה האלחוטיות. אלה הן מערכות המיוצרות על פי מיטב הטכנולוגיות המתקדמות ביותר. החיבור הוא אלחוטי, אין צורך בבניית תשתיות מיוחדות, והמערכת מתאימה באופן מושלם למבנה בו היא נמצאת. בנוסף, המערכות הללו יכולות להתריע בפני תרחישים שונים, למשל, בזמן כניסת אנשים לא קרואים לבית, או כאשר חלילה וחס פורצת אש. זאת ועוד, על המערכות הללו ניתן גם לשלוט מרחוק באמצעות שלט, או באמצעות הטלפון החכם.

 
 

בר פון מערכות תקשורת

phone6, phone, contact, telephone, support, call

1700-701-999

print, print, printer

04-836-3113

home4, home, house, building

דרך הים 129, חיפה

envelop, envelop, mail, email, contact, letter

שירות אישי  |  התקנה מקצועית  |  תמיכה  |  ייעוץ  |  תחזוקה

 

יצירת קשר
 
קבלו הצעת מחיר אטרקטיבית
1700-701-999
מלאו את הטופס ונחזור אליכם