חיפה, דרך הים 129
   
phone6, phone, contact, telephone, support, call

1700-701-999

לייעוץ / קביעת פגישה

סניף חיפה, דרך הים 129

מוצרים:
מאמרים:
נשמח לעמוד לשירותכם:

מערכות אזעקה אלחוטיות

העולם המודרני כבר כאן מספר שנים, ויחד איתו, גם העולם של מערכות אזעקה ומיגון לבית נהיו משוכללים ביותר. כיום ישנם מערכות אזעקה אלחוטיות משוכללות וחכמות, אשר מעניקות פתרונות הגנה מודרניים, יעילים, וקלים לשליטה. מאמר זה יתאר את היתרונות של מערכות אזעקה אלחוטיות מתקדמות, וכיצד הן יכולות להעניק לכם הרבה שקט.
במה הן מתקדמות יותר?
מערכות אזעקה אלחוטיות הן יותר ממערכות אזעקה קוויות לבית של פעם. כיום, מערכות אלחוטיות אלו מספקות גם התראות מפני שריפות, התראות חכמות על תנועה בתוך ומחוץ לבית, כשישנה גם אופצית מערכת חכמה שתזהה תנועה של חיית מחמד, וגם מתריעה כשמנסים לחבל בקופסת המערכת עצמה. יתרונות נוספים של מערכות משוכללות אלו הן האופציה לתקשר איתה דרך הסלולארי או בשלט רחוק, לבצע תכנות מרחוק, דיווח ישיר למערכות שונות כגון משטרה או מכבי אש של המערכת בהתאם לאירוע בזמן אמת, שליטה על מערכות החשמל בבית, ואפילו ביצוע של מעקבי תנועה, למקרה שיש קשיש בבית שמפסיק לנוע לזמן ארוך.
תנו לי דוגמא
תארו לכם שאתם באירוע משפחתי הרחק מהבית, ובינתיים, האורות בבית שלכם נדלקים אחד אחרי השני, נכבים, ואז שוב נדלקים במקום אחר. לא, זה לא פורץ שנכנס, אלא בדיוק ההפך, זו דוגמא ליכולות של מערכות אזעקה אלחוטיות. ניתן לתכנת אותה בקלות כך שהיא תבצע הדלקה של אורות בבית בצורה מתוזמנת בכל מספר דקות, כך שייראה מבחוץ כאילו ישנם אנשים בבית. כמו כן, כשמערכת כזו מזהה פתיחת חלון למשל, נדלקים אורות ונשמעים קולות של נביחה, או כל צליל אחר שתכניסו. מערכות אזעקה בימינו הן כה חכמות, עד שבאמת אפשר לתת להן לנהל לבד את העניינים בבית. 
למה צריך את כל התחכום הזה?
מערכות אזעקה אלחוטיות מספקות לבית שלכם את כל אמצעי ההגנה שניתן להעלות על הדעת, בנוסף לתפקיד הקלאסי של מערכות אזעקה ומיגון שמונעות פריצות. מערכות אזעקה משוכללות חוסכות לכם הרבה כסף, על כל מיני מכשירים שהייתם צריכים לקנות בעבר בשביל צרכים שונים, כגון לחצן מצוקה לאדם שזקוק לו. בעצם, אתם מקבלים כיום את הכול לבית, במערכת אחת חכמה.
 

בר פון מערכות תקשורת

phone6, phone, contact, telephone, support, call

1700-701-999

print, print, printer

04-836-3113

home4, home, house, building

דרך הים 129, חיפה

envelop, envelop, mail, email, contact, letter

שירות אישי  |  התקנה מקצועית  |  תמיכה  |  ייעוץ  |  תחזוקה

 

יצירת קשר
 
קבלו הצעת מחיר אטרקטיבית
1700-701-999
מלאו את הטופס ונחזור אליכם