חיפה, דרך הים 129
   
phone6, phone, contact, telephone, support, call

1700-701-999

לייעוץ / קביעת פגישה

סניף חיפה, דרך הים 129

מוצרים:
מאמרים:
נשמח לעמוד לשירותכם:

מערכות אבטחה


העובדה שהמגזר העסקי זקוק למגוון מערכות אבטחה איננה סוד.

חנויות
, קניונים, משרדים, מרכזים לוגיסטיים ומחסנים זקוקים למערכות מסוג זה כדי למנוע גניבות, פריצות וכן חבלות וונדליזם. אך לא רק המגזר העסקי מבקש להתגונן מפני חורשי רעה וגורמים פליליים. גם אנשים פרטיים מחפשים פתרונות אבטחה לצורך תחושת הביטחון האישי. לשם כך ניתן לרכוש מגוון רחב של מערכות אבטחה לבית. כדי לקבל את המענה הטוב ביותר, מומלץ להיעזר באנשי מקצוע המתמחים במערכות חכמות לבטיחות ולביטחון. מקצועני חברת בר פון מערכות תקשורת ישמחו להתאים גם לכם את פתרונות המיגון והאבטחה ואת המערכות החכמות הנחוצות לכם.
 
מצלמות גלויות ומצלמות נסתרות
אילו מערכות אבטחה יכולות לשמור עליכם, על העסק שלכם או על הבית שלכם? יש מגוון מערכות מצוינות לכל מטרה. למשל, ניתן להתקין סוגים שונים של מצלמות אבטחה נסתרות, וכן מצלמות הגלויות לעין. לכל אחד מהסוגים הללו יש מטרה שונה, ויש לעמוד על ההבדלים כדי להתאים את המצלמה למטרה הרלוונטית לכם..
מערכות אבטחה נסתרות יכולות להתאים לשימוש במקביל למערכות גלויות, או שניתן להתקין אותן בנפרד. מערכת נסתרת תתאים כאשר אינכם רוצים שגורם כלשהו יהיה מודע לכך שהאזור מצולם. מצלמות כאלו יכולות לאפשר להורים להשגיח מרחוק על ילדיהם. המצלמות יכולות לפקח על עבודתה של מטפלת או של עוזרת בית. מערכות גלויות נועדות בין השאר לספק הרגשת ביטחון, אך גם להוות גורם ראשון במעלה של הרתעה. גורם חורש רעה שיודע שהמקום או העסק מצולם יעדיף לחפש לעצמו קורבן אחר, קל יותר ופגיע יותר. 

כל הנחוץ לכם
אילו מערכות אבטחה לבית יש בנמצא? אילו פתרונות עסקיים יכולים להתאים לכם? לצד פתרונות צילום יש גם מערכות שנועדו להקליט ולשמור תכנים מצולמים. יש מערכות אבטחה שניתן להפעיל ולתפעל אונליין, דרך הרשת. יש גם מערכות התרעה באמצעות קול (אזעקות למיניהן).

חברת בר פון מערכות תקשורת תוכל לספק לכם את כל הנחוץ לכם – מצלמות אבטחה נסתרות, מצלמות צינור או מצלמות כיפה, מצלמות בעלות יכולת תנועה (דגמים ממונעים), מצלמות גוף, מערכות אזעקה הפעולות באופן קווי, וכן מערכות משוכללות הפועלות באופן אלחוטי. יעוץ מקצועי ואחריות מובטחים. 
 
 

בר פון מערכות תקשורת

phone6, phone, contact, telephone, support, call

1700-701-999

print, print, printer

04-836-3113

home4, home, house, building

דרך הים 129, חיפה

envelop, envelop, mail, email, contact, letter

שירות אישי  |  התקנה מקצועית  |  תמיכה  |  ייעוץ  |  תחזוקה

 

יצירת קשר
 
קבלו הצעת מחיר אטרקטיבית
1700-701-999
מלאו את הטופס ונחזור אליכם