חיפה, דרך הים 129
   
phone6, phone, contact, telephone, support, call

1700-701-999

לייעוץ / קביעת פגישה

סניף חיפה, דרך הים 129

מוצרים:
מאמרים:
נשמח לעמוד לשירותכם:

מערכות אבטחה לבית

כשמדובר בביטחון האישי של המשפחה שלכם, אסור לשחק משחקים. מערכות אבטחה הן דבר בעל חשיבות רבה בימינו, ומערכת אבטחה לבית שלכם יכולה להוות כלי עזר משמעותי, וזוג עיניים נוספות כשאתם לא שם. מצלמות אבטחה לבית יכולות לתת לכם הרבה שקט כשאתם משאירים את הילדים הקטנים שלכם עם מטפלת, או לחילופין, כשאתם רוצים להשגיח על הורה קשיש. הנה כמה דברים חשובים שצריך לדעת על מערכות אבטחה ומצלמות אבטחה לבית.
 
למה זה חשוב לנו?
מערכת אבטחה לבית יכולה לתת מעבר לשקט הנפשי שהיא נותנת לנו בהשגחה על ילדינו, או על הקרובים המבוגרים שלנו. ברגע שאנחנו עוזבים את הבית, אנחנו בעצם משאירים אותו מופקר לפריצות, וכיום הפורצים יכולים לעבור כמעט כל דלת ומכשול. מערכות אבטחה בדמות מצלמות אבטחה לבית נותנות לנו אפשרות להרתיע פורצים, אשר יראו מצלמה אחת מחוץ לדלת הראשית, וכבר שם יוותרו על הרעיון שלהם. בנוסף, מצלמות בתוך הבית יכולות להביא לתפיסתם של הפורצים בזמן אמת.
 
איך זה עובד?
מערכות אבטחה ביתיות טובה יכולה לשלב מערכת של אזעקות עם מצלמות אבטחה. המצלמות יכולות להגיע במספר רב של צורות וגדלים, וניתן להציב אותן באופן גלוי להרתעה, או לחילופין, להסליק אותן בתוך גלאי עשן או גלאי אזעקה, ובכך המטפלת של הילדים, או העוזר של הסבא, לא ידעו על קיומם. את מה שמתרחש בבית ניתן לקבל ישירות למחשב שהוגדר מראש למערכת הצילום, או אפילו לקבל את הצילומים בזמן אמת לסמארטפון שלכם, ובכך לדעת מה קורה אצלכם בבית בזמן שאתם באירוע שמתרחש עד מאוחר.
 
ובאיזו איכות?
מצלמות אבטחה לבית כיום יכולות לתת איכות תצוגה מצוינת, עד כדי ירידה לפרטים הקטנים ביותר, כולל זיהוי פנים. ישנן גם מצלמות שיכולות לצלם בתנאי חושך בעזרת טכנולוגיית צילום לילה, ומצלמות שמצלמות באינפרא אדום. ישנם כיום מערכות לשמירת ואחסון הצילומים שנותנות מקום רב של דיסק קשיח, ומאפשרות בצפייה של ממצלמה אחת ועד עשרים בו זמנית עם צריך. מערכות אבטחה כאלו יש להזמין מאנשים שמתמחים בתחום האבטחה, ועם ניסיון של שנים רבות.

רוצים להגביר את תחושת הביטחון שלכם?
רוצים להיות בטוחים שביתכם מוגן באמצעים המתקדמים ביותר?


צרו קשר היום ובקשו לשמוע על מערכות אבטחה לבית!
 
 

בר פון מערכות תקשורת

phone6, phone, contact, telephone, support, call

1700-701-999

print, print, printer

04-836-3113

home4, home, house, building

דרך הים 129, חיפה

envelop, envelop, mail, email, contact, letter

שירות אישי  |  התקנה מקצועית  |  תמיכה  |  ייעוץ  |  תחזוקה

 

יצירת קשר
 
קבלו הצעת מחיר אטרקטיבית
1700-701-999
מלאו את הטופס ונחזור אליכם