חיפה, דרך הים 129
   
phone6, phone, contact, telephone, support, call

1700-701-999

לייעוץ / קביעת פגישה

סניף חיפה, דרך הים 129

מוצרים:
מאמרים:
נשמח לעמוד לשירותכם:

מכשירי אינטרקום

מערכות אינטרקום בר פון - מערכת ההגנה שלכם! 
מכשירי אינטרקום נראה לכם קצת "אולד פשן"? חישבו שנית! אחד היתרונות הגדולים ביותר של האינטרקום לסוגיו השונים, הוא יכולתו לתפקד כמערכת אבטחה מושלמת, על ידי פעולה פשוטה, ובתוך מוצר בסיסי ביותר, שעל ידי תחזוקה נכונה ומוצר איכותי, המקנה לכם את האפשרות להבטיח אתכם ואת היקרים שלכם באחוזים גבוהים במיוחד,יעילות שגוברת במקרים מסוימים על לחצן מצוקה ו/או אזעקה!
בבתים פרטיים שונים, שביל הגישה אל הבית רחוק במקצת מהכניסה הראשית אליו עם התקנת מערכות אינטרקום מסוג זה למשל תוכלו לזהות בוודאות את מי שנמצא מאחורי השער ולהיות בטוחים שאתם בטוחים.
 
מערכת אינטרקום בתוספת מצלמה
ואם כבר על השתכללות והתייעלות דיברנו מה יותר טוב ממראה עיניים, מכשירי אינטרקום משוכללים אותם תוכלו לקבל בחברת בר פון ניתנות לכם כעת גם עם אופציית התקנת מצלמות קצה המחוברות אל מכשירי אינטרקום ומאפשרות לכם לזהות את מי שנמצא מעבר לדלת ו/או מעבר לשער. מערכת המסוגלת להעניק לכם ראייה אל מה שקורה אל מחוץ לדלת עשויה לעזור לכם לשמור על ביטחונכם ועל ביטחונם האופטימאלי של היקרים לכם.
 
בר פון, מספקים שירותי מכשירי אינטרקום לכל צורך: עסקי, פרטי ומוסדי לבקשת הלקוח ולצרכיו בהתאם לכמות מכשירי אינטרקום הנדרשות, וההתאמה המדויקת לצרכיי ההגנה של המקום, ההתאמה לפשות הפועלות במקום ויכולת התפעול שלהן על ידי העובדים/הדיירים.
 

מעוניינים באקסטרה בטחון? בבר פון תוכלו למצוא את כל הכלים והאפשרויות הטכנולוגיות המתקדמות בתחום האבטחה הכוללות מכשירי אינטרקום, מערכות אזעקה, מצלמות, מצלמות במעגל סגור, מצלמות נסתרות, מצלמות דמה ועוד.
 
יתרון מושלם לכבדי שמיעה
דפיקה בדלת, צלצול באינטרקום, והאדם היחיד הנמצא בבית הוא ההורה המבוגר שלכם, שמה לעשות? הגיל משפיע והשמיעה כבר לא מה שהיה פעם. היכולת שלנו בבר פון היא לספק לכם מגוון רחב של אפשרויות הכוללת מערכות אינטרקום מתקדמות בעלות רמקול חזק במיוחד המסוגלת לתת מענה מושלם לזיהוי הגורם שמחוץ לדלת. מעבר לבעיות השמיעה הרי לא נרצה שכל אחד יוכל להיכנס אל שטח הבית שלנו.
 

בר פון מערכות תקשורת

phone6, phone, contact, telephone, support, call

1700-701-999

print, print, printer

04-836-3113

home4, home, house, building

דרך הים 129, חיפה

envelop, envelop, mail, email, contact, letter

שירות אישי  |  התקנה מקצועית  |  תמיכה  |  ייעוץ  |  תחזוקה

 

יצירת קשר
 
קבלו הצעת מחיר אטרקטיבית
1700-701-999
מלאו את הטופס ונחזור אליכם