חיפה, דרך הים 129
   
phone6, phone, contact, telephone, support, call

1700-701-999

לייעוץ / קביעת פגישה

סניף חיפה, דרך הים 129

מוצרים:
מאמרים:
נשמח לעמוד לשירותכם:

מיגון ואבטחה

מיגון ואבטחה של בתים פרטיים ובתי עסק כאחד, נמנים בין השירותים המבוקשים ביותר. בעולם בו הביטחון הוא ערך עליון, מבקשים הורים רבים וכן בעלי עסקים רבים למגן את עצמם בכל דרך אפשרית. מערכות מיגון ואבטחה הן הדרך המתקדמת ביותר להגן על השטח הפרטי שלכם ועל האנשים החשובים לכם באמת.
חברת בר פון מערכות אזעקה ותקשורת, מציעה מערכות מיגון ואבטחה מתקדמות שמאפשרות בניית הגנה מושלמת הן על בתים פרטיים והן על בתי עסק גדולים וקטנים כאחד.

החברה מעמידה לרשות לקוחותיה מערך של אנשי מקצוע מנוסים אשר ישמחו לתת לכם בכל העת שירות מושלם, מענה מהיר ומקצועי וכל זאת בשילוב של הציודים והמכשור הטוב והמתקדם ביותר בתחום של מיגון ואבטחה.

החברה מאפשרת לעשות מיגון ואבטחה של מבנים הן בתקציבים נמוכים והן בתקציבים גבוהים שמאפשרית סגירה מושלמת ואדוקה של מערכת האבטחה במקום.

בהתאם לצורכי הלקוח ובהתאם לתקציב שמעמיד הלקוח לרשות עניין המיגון, יציע לכם צוות העובדים פתרונות הולמים שיתנו לכם את המענה המושלם מבחינת מיגון ואבטחה של השטח שלכם.

להבטיח את הביטחון!
רוצים להבטיח לעצמכם את מקסימום הביטחון האפשרי? רוצים להיות בטוחים שכל מה שמתרחש מתועד? רוצים לקבל התראה לנייד כשמזוהה תנועה בשטח שלכם? רוצים לשמוע את הקל של ילדיכם בעת שהשמרטפית נמצאת איתו? לחברת בר פון מערכות תקשורת יש שלל פתרונות עבורכם.

פנו עוד היום אל חברת בר פון מערכות תקשורת ובקשו לשמוע על כל אותן מערכות אזעקה ומיגון שעשויות להתאים לצרכים האישיים שלכם. המענה המקצועי לו תזכו יהפוך בין רגע גם אתכם, לעוד לקוח מרוצה של חברת בר פון.
 
 

בר פון מערכות תקשורת

phone6, phone, contact, telephone, support, call

1700-701-999

print, print, printer

04-836-3113

home4, home, house, building

דרך הים 129, חיפה

envelop, envelop, mail, email, contact, letter

שירות אישי  |  התקנה מקצועית  |  תמיכה  |  ייעוץ  |  תחזוקה

 

יצירת קשר
 
קבלו הצעת מחיר אטרקטיבית
1700-701-999
מלאו את הטופס ונחזור אליכם