חיפה, דרך הים 129
   
phone6, phone, contact, telephone, support, call

1700-701-999

לייעוץ / קביעת פגישה

סניף חיפה, דרך הים 129

מוצרים:
מאמרים:
נשמח לעמוד לשירותכם:

מיגון ואבטחה


מי זקוק למערכות מתוחכמות של מיגון ואבטחה? מדוע חשוב כל כך להתקין מערכות כאלו, שפועלות באופן רציף ויעיל? למערכות אלו ולפתרונות של אבטחה זקוקים גם לקוחות עסקיים וגם לקוחות פרטיים. אלו פתרונות שחשוב להתקין גם במוסדות חינוך וגם במתקנים ביטחוניים, גם במוסדות מדינה וגם במתחמים של אירועים. מערכות מיגון שונות חשוב להתאים תוך בחינת הצרכים ותוך שימת לב לאיומים. מכיוון שיש גורמים פליליים וביטחוניים שמהווים איום בלתי מבוטל, מערכות מסוג זה מהוות כורח המציאות שלא ניתן בלעדיו.
 
מטרות המיגון, מטרות האבטחה
מהן המטרות של כל אותם אמצעים שנועדו לספק מיגון ואבטחה? ניתן להזכיר כמה וכמה מטרות שכאלה. ראשית, ישנם אמצעים שנועדו למנוע כניסה של גורמים בלתי מורשים. אמצעים אלה כוללים גדרות וסורגים, אולם ראוי לחזק אותם על ידי מערכת אזעקה טובה. גם מערכות תקשורת יכולות להיות חלק ממערך של הגנה היקפית, ויש אזעקות הפועלות באמצעות קווי תקשורת או באופן אלחוטי.

מטרה נוספת של מערכת מיגון ואבטחה היא להוות גורם מרתיע. בדיוק כפי שכלב שמירה ירתיע פורץ מזדמן, כך נכון גם כאשר מותקנת מצלמה שלא ניתן להתעלם ממנה. שלטים המודיעים על קיומן של מערכות איכותיות מהווים גורם מרתיע נוסף. אך יש גם מטרות נוספות, מעבר לכך.
למשל, הענקת שקט נפשי למשפחות. עמידה בתנאי חברות הביטוח, שדורשות פתרונות אבטחה ומיגון מקצועיים. גם כדי לפקח על גורמים שונים ניתן להתקין פתרונות אבטחה, כמו פיקוח על נותני שירותים (עובדי סיעוד ומטפלים במבוגרים, בייביסיטר לילדים וכיוצא באלה).

כל הפתרונות בידיים מקצועיות 
בחירה בסוגים שונים של מערכות מיגון יכולה להיות שאלה של תקציב, אך לפני ביצוע הבחירה יש להתייחס גם להיבטים נוספים. יש לבחון את הצרכים השונים, יש לבדוק את המתחם שעליו רוצים להגן וכדאי להתייעץ עם אנשי מקצוע. לפני שרוכשים פתרונות של מיגון ואבטחה, כדאי שגורם מקצועי ומהימן יבדוק ויסביר.

יש לכם שאלה לגבי מערכות תקשורת לעסקים ולפרטיים? זקוקים לפתרונות מיגון, אבטחה, צילום או אזעקה? פנו לבר פון מערכות תקשורת. שמרו על עצמכם, על רכושכם ועל היקרים לכם. 
 
 

בר פון מערכות תקשורת

phone6, phone, contact, telephone, support, call

1700-701-999

print, print, printer

04-836-3113

home4, home, house, building

דרך הים 129, חיפה

envelop, envelop, mail, email, contact, letter

שירות אישי  |  התקנה מקצועית  |  תמיכה  |  ייעוץ  |  תחזוקה

 

יצירת קשר
 
קבלו הצעת מחיר אטרקטיבית
1700-701-999
מלאו את הטופס ונחזור אליכם