חיפה, דרך הים 129
   
phone6, phone, contact, telephone, support, call

1700-701-999

לייעוץ / קביעת פגישה

סניף חיפה, דרך הים 129

מוצרים:
מאמרים:
נשמח לעמוד לשירותכם:

טלפון מרכזיה

בין אמצעי התקשורת החדישים לעסקים ניתן למצוא אמצעי וותיק שעבר מהפך ושדרוג של ממש. האמצעי שאנו מדברים עליו, טלפון מרכזיה, מאפשר לכל אחד מהעובדים להישאר מעודכן, להישאר בעניינים.

חשוב לדעת שעם דגמים חדשים של טלפון מרכזיה, לא צריך להתבסס על תשתיות טלפונים מסורבלות ויקרות כפי שהיה בעבר. כיום, ניתן בהחלט לרכוש דגמים מובילים, של יצרנים איכותיים, במחיר נוח ועם התקנה קלה, פשוטה ומהירה.

קל ונוח לשדרג
לא רק שקל להתקין אותם בכל עסק ובכל חברה, טלפון מרכזיה הוא אמצעי תקשורת שקל מאוד לשדרג אותו, אפילו באופן עצמאי. כדי להבהיר למה כוונתנו נתאר עסק קטן, עם מספר עובדים מצומצם, שעובר תהליך של גידול והתרחבות או לחילופין – מיזוג עם חברה דומה אחרת.

בתחילה, כאשר צרכי התקשורת היו מצומצמים, ניתן היה לעשות שימוש בדגם של טלפון עם מרכזיה בעל מספר שלוחות מינימאליות. בשלב זה, יתכן שדי היה במרכזיה עם 3 קווי חוץ בלבד. לאחר הגידול, יש צורך בפתרונות נוספים. בשלב זה, טלפון מרכזיה איכותי ניתן לשדרוג באמצעות שימוש בכרטיס הרחבה פשוט. לאחר הכנסת הכרטיס הופך אותו טלפון קיים לדגם שמאפשר הכפלה של קווי החוץ (ואף יותר) ובמקביל הרחבה גם של שלוחות הפנים.
נוחות מקסימלית
אפשרות נוספת להרחיב את השימוש בטלפון עם מרכזיה הוא להפוך אותו לשלוחה של האיטרקום. טלפון אינטרקום מאפשר לעובד שליטה ובקרה על כניסה ויציאה למשרד או לעסק בלי צורך לקום מהכיסא. כאשר אפשר לשוחח מהטלפון עם ספקים, לקוחות או עובדים ולהקל על הכניסה, מדובר על פתרון איכותי וחשוב.

לצד סוגים של טלפון עם אינטרקום שיש לרכוש בנפרד, יש גם אפשרות של הרחבה. במקרה זה, שימוש בכרטיס הרחבה מתאים יכול להפוך את הטלפון השולחני לשלוחה של האינטרקום, לנוחות מקסימלית. 
 

בר פון מערכות תקשורת

phone6, phone, contact, telephone, support, call

1700-701-999

print, print, printer

04-836-3113

home4, home, house, building

דרך הים 129, חיפה

envelop, envelop, mail, email, contact, letter

שירות אישי  |  התקנה מקצועית  |  תמיכה  |  ייעוץ  |  תחזוקה

 
 

יצירת קשר
 
קבלו הצעת מחיר אטרקטיבית
1700-701-999
מלאו את הטופס ונחזור אליכם
או מלאו פרטיכם בטופס ונחזור אליכם בהקדם
 
 
חיפה, דרך הים 129