חיפה, דרך הים 129
   
phone6, phone, contact, telephone, support, call

1700-701-999

לייעוץ / קביעת פגישה

סניף חיפה, דרך הים 129

מוצרים:
מאמרים:
נשמח לעמוד לשירותכם:

התקנת מרכזיות

גם בעידן הטלפונים הניידים והאפליקציות החכמות, הטלפון הנייח לא איבד מהחשיבות שלו. כיום, כמעט בכל בית, ועל אחת כמה וכמה במשרדים, במוסדות ובבתי עסק, ניתנת חשיבות מכרעת למערך הטלפוני. בלא מעט מקרים, הרצון הוא לקחת אל כל זה מספר צעדים קדימה ולהתקין טלפון מרכזיה. הנה כל מה שחשוב לדעת על התקנת מרכזיות, ודגשים מהותיים בדרך לבחירה הנכונה של החברה שתבצע זאת.

ההתקנה בפועל
עם התפתחות הטכנולוגיה, הפכה המלאכה של התקנת מרכזיות לפשוטה פי כמה. כיום, אין צורך בהכרח בהתקנת תשתיות מורכבות, וניתן להתבסס על פתרונות קיימים. הדוגמא המובהקת ביותר לכך היא מרכזיה לעסק, אשר בצורותיה המתקדמות יותר מתבססת על הרשת האלחוטית, שבוודאי מהווה כשלעצמה מרכיב מרכזי בתפעול שלו.
הגדרת מאפייני המרכזיה
התקנת מרכזיות, מעבר להיבט הטכני שלהן, חייבת להתבצע רק לאחר שמגדירים את כל מה שמצפים לו מהמערכת הטלפונים. באם המדובר במרכזיה לעסק, יש לחשוב על חלוקת השירותים בין קווי השירות, מספר הקווים, אופן ההפניה וכן הלאה. מרכזיה ביתית תהיה מיועדת לרוב למטרות שונות, כאשר שימושים נפוצים הוא ניתוב שיחות בין הקו הפרטי לקו העסקי (עבור אנשים שביתם הוא גם משרדם), או לחילופין חסימת האפשרות לקבל שיחות בשעות מוגדרות לאורך היום.

כך עושים זאת נכון
בישראל, לא מעט גורמים מבצעים את המלאכה החיונית של התקנת מרכזיות הלכה למעשה. חשוב לשים לב שחלק מהחברות פועלות בתחום זה בלבד, בעוד אחרות בתחומים רחבים, דוגמת זה של אבטחת הבית או העסק. על כל פנים, חשוב לוודא שהחברה היא אכן מקצועית ומנוסה בתחומה, לסקור את כלל האפשרויות שהיא מציעה ולתכנן, בייעוצה המלא, את המרכזיה המתאימה ביותר לצרכים. על החברה להעניק שירות מלא גם לאחר ההתקנה, ולכן יש לבחון את זמינותה.
 

בר פון מערכות תקשורת

phone6, phone, contact, telephone, support, call

1700-701-999

print, print, printer

04-836-3113

home4, home, house, building

דרך הים 129, חיפה

envelop, envelop, mail, email, contact, letter

שירות אישי  |  התקנה מקצועית  |  תמיכה  |  ייעוץ  |  תחזוקה

 
 

יצירת קשר
 
קבלו הצעת מחיר אטרקטיבית
1700-701-999
מלאו את הטופס ונחזור אליכם
או מלאו פרטיכם בטופס ונחזור אליכם בהקדם
 
 
חיפה, דרך הים 129