חיפה, דרך הים 129
   
phone6, phone, contact, telephone, support, call

1700-701-999

לייעוץ / קביעת פגישה

סניף חיפה, דרך הים 129

מוצרים:
מאמרים:
נשמח לעמוד לשירותכם:

התקנת מצלמות אבטחה


הנתונים המדאיגים מצביעים על כך שאחוז הפריצות בישראל נמצא במגמת עלייה, עם פריצות המתרחשות, מבחינה סטטיסטית, מדי מספר דקות.

בהמשך לכך, עולה, ובצדק גמור, מספר הישראלים שמעוניינים שלא להשאיר דבר ליד המקרה ובוחרים בפתרונות אבטחה מקיפים. מצלמות אבטחה לבית או למשרד נכנסות לתמונה בנקודה הזו בדיוק.

אבל איך בדיוק מבצעים את המשימה של התקנת מצלמות אבטחה בצורה הטובה ביותר?
כך מתקינים מצלמות אבטחה
התקנת מצלמות אבטחה, בדומה לפתרונות אבטחה אחרים, צריכה להתבצע על ידי גורמים מקצועיים הפועלים בתחום, ותוך התחשבות במגוון רב של גורמים. זה מתחיל עם בחירת סוג המצלמה, עם נתונים דוגמת אופן ההקלטה, יכולת הצילום של המצלמה בתנאי תאורה שונים וכיוצא בזה. ההתקנה עצמה תלויה בדגם הספציפי של המצלמה, כאשר העיקרון הבסיסי הוא הרכבת המצלמה באמצעות קונקטורים (מתאמים) ייעודיים, וחיבור לנקודות החשמל או למערכות אחרות על ידי כבלים.

סוגיה משמעותית אחרת שנדרש להחליט עליה, עוד בשלב ההתחלתי של בחירת הדגם או התקנת מצלמות אבטחה, נוגע למיקום המצלמה, או לחילופין לשאלה האם הוא נועדה להיות גלויה או סמויה, שעה שלכל אחת מהאפשרויות יתרונות משלה. מיקום המצלמה, בכל אחד מהמקרים, צריך להיות באופן שיכסה את השטח הרחב ביותר, עם דגש על נקודות הסיכון העיקריות של מבנה מסוים.

חלק ממערך האבטחה
בנקודה הזו, חשוב לתת את הדעת על כך שהתקנת מצלמות הבטחה לא יכולה להיעשות בחלל ריק. יש להתבונן על המצלמות כמשתנה משמעותי ביותר במשוואת הבטיחות של הבית, אך בוודאי שלא בתור המשתנה היחידי. חברות הפועלות בתחום ומבצעות התקנת מצלמות אבטחה יציעו לרוב גם פתרונות אבטחה אחרים, דוגמת מצלמות במעגל סגור, מערכות אינטרקום וכיוצא בזה. הבחירה בכלל פתרונות האבטחה צריכה להיות על פי הצרכים והסיכונים העומדים במקרה מסוים, כך שרצוי להיעזר בייעוץ הגורמים המקצועיים האלה טרם ההחלטה.
 
 

בר פון מערכות תקשורת

phone6, phone, contact, telephone, support, call

1700-701-999

print, print, printer

04-836-3113

home4, home, house, building

דרך הים 129, חיפה

envelop, envelop, mail, email, contact, letter

שירות אישי  |  התקנה מקצועית  |  תמיכה  |  ייעוץ  |  תחזוקה

 
 

יצירת קשר
 
קבלו הצעת מחיר אטרקטיבית
1700-701-999
מלאו את הטופס ונחזור אליכם
או מלאו פרטיכם בטופס ונחזור אליכם בהקדם
 
 
חיפה, דרך הים 129