חיפה, דרך הים 129
   
phone6, phone, contact, telephone, support, call

1700-701-999

לייעוץ / קביעת פגישה

סניף חיפה, דרך הים 129

מוצרים:
מאמרים:
נשמח לעמוד לשירותכם:

התקנת מערכות אינטרקום

דלת הכניסה או שער הכניסה שמובילים אל בית המגורים, אל העסק או אל בניין המגורים הינם אמצעי שנועד בין השאר לבקרת כניסה. על מנת לבצע את בקרת הכניסה בצורה טובה, חשוב לשלב לצד הדלת גם התקנת מערכות אינטרקום איכותיות, ללא רבב.

שילובים מנצחים
כאשר חושבים על התקנת מערכות אינטרקום, בבית או במשרד, אפשר בהחלט לבחור גם בשילובים מוצלחים, אפילו מנצחים. שילוב של דלתות כניסה אינטרקום ביחד עם טלוויזיה במעגל סגור, למשל, יכול להבטיח שלא פותחים את הדלת באופן "עיוור". בצורה כזאת קל לראות בעיניים מי נמצא ליד הדלת ולבחון האם אפשר להכניס אותו בבטחה.

שילוב מעניין נוסף שיכול להתאים ביחד עם התקנת מערכות אינטרקום הוא שילוב של מרכזית טלפון עם אינטרקום. שילוב כזה מאפשר ניהול דו שיח עם אדם המצלצל בשער הכניסה או בדלת, באמצעות טלפון רגיל. גם פתיחת הדלת אפשרית באמצעות אותו מכשיר קצה מוכר, בלי שצריך לקום מהכיסא. זהו פתרון קל, פשוט ונוח גם בבתים וגם לעסקים.
הפתרון הנכון 
לא משנה אם בוחרים מערכות אינטרקום בחיפה או בכל מקום אחר, חשוב לזכור דבר אחד. התקנה איכותית ומוצלחת היא תוצאה של מתקינים מנוסים, וותיקים ואמינים. כפי שאמרנו, אינטרקום טוב מאפשר ביטחון, שליטה ובקרה על הנכנסים ולכן חשוב שההתקנה תהיה טובה ויעילה.

מטבע הדברים, חשוב לבחור לא רק מתקיני מערכות אינטרקום ברמה גבוהה. חשוב לא פחות לבחור נכון את המכשיר עצמו, כך שיהיה איכותי, פונקציונאלי ומשתלם. התקנת מערכות אינטרקום שתיעשה באמצעות ספק איכותי תוכל להיות הפתרון הנכון לכל אחד ואחת. ספק שירות והתקנה שניתן לסמוך עליו יוכל לייעץ בדבר ההבדלים בין מכשירים שונים, להתאים בין הצרכים השונים לבין הדגמים השונים ולבסוף – לבצע התקנה איכותית, עם שירות ואחריות. 
 

בר פון מערכות תקשורת

phone6, phone, contact, telephone, support, call

1700-701-999

print, print, printer

04-836-3113

home4, home, house, building

דרך הים 129, חיפה

envelop, envelop, mail, email, contact, letter

שירות אישי  |  התקנה מקצועית  |  תמיכה  |  ייעוץ  |  תחזוקה

 
 

יצירת קשר
 
קבלו הצעת מחיר אטרקטיבית
1700-701-999
מלאו את הטופס ונחזור אליכם
או מלאו פרטיכם בטופס ונחזור אליכם בהקדם
 
 
חיפה, דרך הים 129