חיפה, דרך הים 129
   
phone6, phone, contact, telephone, support, call

1700-701-999

לייעוץ / קביעת פגישה

סניף חיפה, דרך הים 129

מוצרים:
מאמרים:
נשמח לעמוד לשירותכם:

אזעקה לבית


הבית שלכם אמור להיות המבצר שלכם. אלא שכאשר לא משקיעים כראוי באבטחה ובמיגון שלו, מגלים כי המבצר הזה, לכאורה, עלול להיות פרוץ גם פרוץ.

בתים פרטיים, ובייחוד אלה הנמצאים ברמת סיכון גבוהה יחסית, צריכים לכלול בתוכם מספר רכיבים חיוניים המרכיבים את משוואת האבטחה. אזעקה לבית נכנסת לתמונה בנקודה הזו בדיוק.

מגוון רחב של אפשרויות
מערכות אזעקה לבית, ולא צריך להיות מומחה בתחום על מנת לדעת זאת, מהוות כיום עולם ומלואו, שעה שיש בנמצא הרבה מאד אפשרויות מהן ניתן לבחור.

אבחנה ראשונה היא בין אזעקה קווית לבין אלחוטית, כאשר ההתייחסות כאן היא לאופן החיבור של מערכת ההתראה עם הגלאים והחיישנים השונים שבבסיס האזעקה. בחירה נפוצה כיום היא באזעקות אלחוטיות, הפשוטות יותר להתקנה ומציעות גמישות רבה יותר.

ברכישת אזעקה לבית, יש לתת את הדעת גם על סוג החיישנים המאפיין אותה. גם כאן, ניתן למצוא סוגים שונים בתכלית של גלאים, ובכלל זה גלאי נפח (הסוג הנפוץ ביותר), גלאי מגנט, גלאי שבר זכוכית, גלאי סורג וכיוצא בזה.
כך האזעקה הופכת ליעילה יותר
אזעקה לבית, יחד עם כל חשיבותה, הופכת ליעילה פי כמה, ומסייעת לספק פיתרון אבטחתי מלא יותר, כשמתווספים למשוואת האבטחה רכיבים חיוניים אחרים, המשלימים אותה. מטרת העל כאן היא לספק מענה לכל סכנת אבטחה שמאפיינת בית מסוים, ומבחינה מעשית – לחשוב על כל תרחיש אפשרי של פריצה. כך, למשל, דלתות כניסה אינטרקום נועדו למנוע מצבים של כניסת אנשים בלי מורשים מבעד לאותה דלת.

כדי להרכיב את מערכת האבטחה האידיאלית, יש ליצור קשר עם חברות מקצועיות הפועלות בתחום האבטחה. לצד אזעקה לבית, חברות אלה יציעו רכיבים חיוניים אחרים, דוגמת מצלמות אבטחה, אינטרקום ביתי, מערכות כריזה וכיוצא בזה, יעסקו בהתקנה שלהם הלכה למעשה ואף יעניקו ייעוץ מקיף בבחירות המערכות והדרכה בכל הנוגע לתחזוקה שלהן.
 
 

בר פון מערכות תקשורת

phone6, phone, contact, telephone, support, call

1700-701-999

print, print, printer

04-836-3113

home4, home, house, building

דרך הים 129, חיפה

envelop, envelop, mail, email, contact, letter

שירות אישי  |  התקנה מקצועית  |  תמיכה  |  ייעוץ  |  תחזוקה

 
 

יצירת קשר
 
קבלו הצעת מחיר אטרקטיבית
1700-701-999
מלאו את הטופס ונחזור אליכם
או מלאו פרטיכם בטופס ונחזור אליכם בהקדם
 
 
חיפה, דרך הים 129